Тестування ПЗ

Допоможуть вирішити дилему:

“Краще застосувати варіант внутрішнього тестування?” чи Краще запросити зовнішню команду для тестування?”

І переважити ваги терезів на вірну сторону, за потреби, залежності від обставин.

Shema independent testing

 

Для кращого уявлення наводимо приклад, таку собі спрощену вибірку із загальної маси, коли Зовнішнє тестування має свої беззаперечні переваги. І незалежні тестери (independent qa engineer -s — дослівний переклад із закордонних джерел) здатні привнести значної вигоди компаніям:

Продуктовій компанії — потрібно провести аудит, покращити роботу давнього проекту, кінець-кінцем вилучити помилки, що систематично мають місце там.

Фрілансеру або невеликій компанії, де кожен новий робітник додаткові витрати, часто ледь посильні. А володіти власною командою тестерів, узагалі розкіш. Тимчасова, кваліфікована наймана команда тестерів — єдиний вихід забезпечити достойний рівень Quality Assurance на виході, і отримати шанс для подальшого розвитку й зростання.

Суть сподіваюся зрозуміло? Схожими аргументами без обмежень користуєтеся у бесідах, переконуючи клієнтів працювати з Вами.

Отже, причини:

1. Більш глибока якість тестування

Помітно, для багатьох компаній характерні випадки: через брак часу або бюджету — менеджери проектів та команда розробників, значною мірою, починають «тягнути на себе ковдру», впливаючи на тестовий процес внутрішніх команд компанії (home qa team). Тим самим зменшуючи їхню ефективність. Навпаки незалежні тестери не підпадають під тиск, а суворо дотримуються заздалегідь обумовлених цілей та завдань замовника. Тому надають неупереджену точну оцінку програмному забезпеченню на справність, ефективність, безпечність, відповідність очікуванням клієнтів. Окрім того незалежна команда із тестування володіє «незамиленим оком», і в змозі подивитися на проект під свіжим кутом. Виявити значно більше дефектів, котрі часто лежать на поверхні, але ніхто їх не бачить зі штатних працівників компанії.

2. Економія коштів

Тестування якості програмного забезпечення — впровадження, розробка та управління процесом тестування потребують цілої інфраструктури: спеціалізованого програмного забезпечення, інколи спеціалізованого обладнання, підготовлених фахівців. Капітальні вкладення часу, зусиль, коштів потрібні на організацію усього цього. Також постійне вкладення ресурсів необхідне й в подальшому для підтримання команди тестування на належному рівні. Qa team слід стимулювати навчанню новим практикам, проводити їм тренінги, семінари, відряджати на курси, сертифікацію. Враховувати час Qa team на перевірку середовища та інструментів тощо.

Партнерство із незалежною компанією з тестування усуває необхідність схожих витрат на усю цю інфраструктуру. Впровадження методів автоматизованого тестування незалежною компанією тестування надасть ще більшої економії коштів. Що разом значно зменшить загальну вартість продукту.

3. Менші зусилля на управління

За допомогою участі незалежної команди тестування усуваються труднощі з найманням та навчанням фахівців. HR -менеджери не повинні турбуватися про надлишок персоналу. Оскільки independent qa engineer team задіюється за вимогою. Independent qa engineer team не потрібно навчати, сертифікувати. Вони самостійно слідкують за знанням галузевих стандартів та відповідності Quality Assurance. Це усуває зусилля менеджменту на контроль в крос-тренуванні кожного разу, коли тестер рухається від одного щабля до іншого, від Junior qa engineer => Middle qa engineer Senior qa engineer.

Окрім того, якщо на підприємстві краще налагоджений механізм взаємодії, компанія здатна швидко збільшуватися, зменшуватися, передислоковувати, менше якихось обов’язків — покращується її гнучкість та можливість реагувати на зміни ринку, та залишатися поперед конкурентами.

4. Доступ до кращих тестових практик

Незалежні тестові організації які займаються лише тим, що тестують багато продуктів у різних компаніях, набирають величезний досвід та знання, що гарантують не лише точне тестування програмного забезпечення та повідомлення про всі помилки, але вони можуть щось нове та корисне зі свого досвіду рекомендувати запровадити у компанії. Незалежні тестові організації надають бізнесу доступ до найновіших методів тестування та ресурсів, надають спроби скористуватися новими технологіями. Більшість Independent qa engineer team тісно співпрацюють з провідними постачальниками інструментів для тестування, постачальниками хмарних рішень. Володіють власною базою знань, побудованою за багаторічним досвідом міжгалузевого тестування.

5. Збільшення тривалості життєвого циклу

Час є вирішальним фактором! Чим швидший реліз програмного забезпечення на ринок, та чим довший його життєвий цикл, тим більша рентабельність інвестицій. Home qa team буває змушена чекати команди на старт тестування програмного забезпечення, через бюрократичну тяганину компанії, чекати завершення якихось етапів процесу розробки за регламентом, що означає неминучі затримки випуску ПЗ. У випадку найму Independent qa engineer team незалежні тестери як правило мають доступні ресурси та всі необхідні вимоги для початку негайного тестування. Це знижує час, необхідний для процесу тестування, і відповідно прискорює життєвий цикл продуктів на ринку.

Окрім цих дуже переконливих причин, слід зазначити: компанії, котрі володіють власною командою із тестування — питання грошей їх не цікавить. Натомість зацікавлені у позитивному маркетингу для компанії. Деякі домашні команди тестують добре, мають свої напрацювання, унікальні методики, інші команди тестують не зовсім добре. У зв’язку мінливістю попиту на ринку програмного забезпечення, як правило неабияке значення набуває легка доступність Independent qa engineer team за вимогою.

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.