Бурхливий розвиток технологічного ринку протягом, буквально, останніх кількох років, поставив Проектний менеджмент в пріоритет для успішного розвитку будь-якої компанії. Досвідчені керівники (CEO) все частіше вирішують, що управляти проектами у їх організації повинні спеціалізовані менеджери PM (Project manager). Фахівці, знання яких обов’язково посвідчені професійними сертифікатами. Які правильно розпланують, структурують проект, сформують ефективну команду і своєчасно разом із нею виконають завдання в межах бюджету та дедлайнів.

Саме через це, включення до Проектного менеджменту та процесу управління проектами перспективний шлях. Крокування ним дасть змогу стати одним із найцінніших кадрів у будь-якій організації. Якщо Ви ще не впевнені до кінця, чи варто Вам починати, ось кілька переконливих аргументів:

1) Ви будете в змозі апелювати до власної цінності

Управління проектами завжди будується на цифрах та ефективних комунікаціях. Наприклад, Ви підвищили ефективність команди, як наслідок, компанія отримала додатковий прибуток. Це абсолютно очевидний та легко вимірюваний показник.

2) Ви навчитеся впливати на людей будувати між ними взаємовідносини та залучати їх до роботи

Менеджер проекту завжди спілкується із своєю командою, точно розуміючи роль кожного учасника. Неважливо, це буде команда з маркетингу або колектив з розробників, тестерів та дизайнерів. Ви навчитеся впливати на кожного з них.

3) тільки на позиції PM (Project manager) Ви отримаєте практику й набір власних найбільш ефективних кейсів з розуміння яким чином вирішуються проблеми

Ви розвинете чуття розпізнавати критичні моменти в різних бізнес процесах і, відповідно, освоїте мистецтво їх виправлення.

4) Ви навчитеся одночасно допускати існування кількох точок зору та напрямків розвитку

Проте зваживши ризики та вигоди кожної, з точністю визначите пріоритетні.

5) Ви розвинете в собі іноваційність та проактивність

Справжній керівник з управління проектами не має права боятися або уникати змін. Він постійно повинен бути готовим розглянути нову стратегію, визначити ключові вектори розвитку, швидко знайти заміну співробітнику, який виявився неефективним, знайти підхід до замовника. Точніше завжди намагатися втриматися на вершині хвилей динамічності, активності та розвитку.

Якщо Ви серйозно готові почати, не хвилюйтеся щодо вартості навчання. Не має необхідності обирати найдорожчі курсі. Достатньо буде для початку прочитати кілька популярних ІТ книг по Проектному Менеджменту, PMBook, скористатися он-лайн матеріалами для проектних менеджерів на сайті PMI офіційної організації, котра підтримує PMBook й розробляє стандарти сертифікації для Проектного менеджменту для усього світу. А вже далі, коли переконаєтеся в тому що Проектний Менеджмент це дійсно Ваше реєструйтеся на навчання: курс Основи Проектного Менеджменту від QualityAssuranceGroup. Цьогоріч по численним проханням студентів випускників курс Проектного Менеджменту буде розширеним і складатиметься з 2-ох частин.

Цей курс включає матеріали, які від базової кваліфікації до комплексного вищого рівня.

Сподіваємося, тепер Вам буде простіше прийняти рішення у якому напрямку рухатися аби стати у майбутньому по справжньому ефективним та кваліфікованим керівником проектів.

Головне пам’ятати, ключова компетенція кваліфікованого PM (Project manager) вміння та готовність до постійного самонавчання, самоменеджменту, праці над власним самовдосконаленням! Бо, навіть якщо Ви пройдете багато різних курсів по проектному менеджменту та отримаєте таку ж кількість сертифікатів кожен проект індивідуальний і не схожий на інші, ймовірні несподіванки, форс-мажори і навчатися ще додатково у процесі роботи потрібно буде ОГО-ГО скільки отже, будьте готовими до всього!

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.