Ірина Павлик - випускниця курсу тестування ПЗ

Ірина розповідає як “взяти максимум” від  навчанням на курсі «Тестування Програмного Забезпечення» у Quality Assurance Group

Iryna Pavlyk

Ірина Павлик—  QA Engineer, випускниця QAGroup курсів: «Тестування ПЗ», «Web/Mobile Automation testing», «REST API TESTING POSTMAN.NEWMAN.JENKINS» та «Реляційні Бази Даних (SQL)»   

Спеціалізація: Manual and Automation Testing (Functional, Smoke, Re-testing, Regression, Usability)

 

Порада № 1 – Розставте пріоритети

Ви вирішили опанувати професію – тест-інженер! Ви зробили перший крок – пішли навчатись на курс «Тестування ПЗ»! Чудово! А чим Ви готові поступитись, щоб опанувати професію? Навчання потребує зусиль, послідовності і часу! Будьте готові до того, що доведеться вчитися постійно і багато працювати над собою. Сплануйте свій час заздалегідь, відкладіть другорядні справи та сконцентруйтесь на навчанні!

Порада № 2 – Пірнайте з головою у навчання з першого заняття курсу

Здобуття нової професії – справа нелегка, саме тому беріть максимум від викладачів. Не соромтеся запитувати , якщо Ви не зрозуміли матеріал – краще зробити це на занятті одразу, ніж надолужувати самотужки.

Порада № 3. Не нехтуйте домашніми завданнями!

Програма навчання на курсі «Тестування ПЗ»  передбачає від Вас, в першу чергу самостійності та вміння планувати свою навчальну діяльність. Необхідно чітко розуміти, що гнучка система контролю та відвідування занять ніяким чином не знімає з Вас відповідальності за рівень Ваших знань!

Порада № 4 – Намагайтеся відвідувати всі заняття – неважливих занять на курсі немає

В процесі навчання іноді в студентів складається хибне враження, що деякі заняття, наприклад тренінги з розвитку м’яких навичок, не зовсім дотичні до професії «тест-інженер». Відкидайте такі переконання одразу! Врахуйте, що навчальна програма курсу складається з огляду ринкової потреби. Скажу Вам з власного досвіду, що вміння комунікувати з людьми та працювати в команді – одні із найважливіших навичок у роботі тест-інженера.

Порада № 5 – Знайдіть час для самостійних практичних занять!

Навчаючись на курсі у Вас буде величезна кількість практичних занять протягом трьох з половиною місяців, на яких Ви будете опрацьовувати різні інструменти тестування на різних системах. Зазвичай на занятті все зрозуміло, але поки Ви самі не спробуєте застосувати Ваші знання на практиці у Вас не буде розуміння над чим особисто Вам слід працювати та які навички розвивати!

Порада № 6 – Актуалізовуйте інформацію про себе!

Ще навчаючись на курсі зі мною проводили індивідуальну підготовку: як поводити себе на співбесіді, як скласти конкурентоздатне резюме, як професійно заповнити профіль в LinkedIn. Буває так, що вже після закінчення курсу випускники здобуваючи нові знання та навички забувають актуалізувати резюме та профілі в соціальних мережах. Візьміть собі за правило періодично оновлювати інформацію про себе, повірте така «незначна» дрібниця може вплинути на результат співбесіди з потенційним роботодавцем.

Порада № 7 – Не розчаровуйтесь після першої невдачі!

Пригадую, що ще під час навчання на курсі в нас була зустріч з випускницею курсу “Тестування ПЗ” – Оксаною Троян! На цій зустрічі Оксана розповідала про власний досвід підготовки до співбесід, працевлаштування, самомотивацію та важливість не здаватися після першої невдачі! Ця зустріч виявилася знаковою для мене. 😊 У мене в житті склались так обставини, що пошуки роботи трошки затягнулись, але я не опускала руки! Пам’ятаючи нашу зустріч з Оксаною, я була готова до того, що мене чекало в майбутньому 😊 Всі співбесіди, які у мене були я сприймала як новий досвід, як керівництво до дії: які знання варто поглиблювати, над чим працювати та які навички удосконалювати!

Related posts

Comment ( 1 )

  • Поради звичайно цікаві, але, мабуть, потрібно ще додати забуте – вчитись, вчитись і ще раз вчитись….

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.