Робота Бета Тестування

Альфа і Бета тестування — гарні способи отримати свій перший досвід роботи тестувальникам початківцям. Таким чином м-м-м…можна: поповнити списочок виконаних проектів, кількома додатковими рядочками прикрасити своє резюме або ж мотиваційний лист.

Сьогодні багато компаній проводять відкрите Бета-тестування. Узяти участь у Бета тестуванні може практично кожен, ця інформація зазвичай доступна у мережі. Спосіб простий: підписуєтесь на бета тестування => тестуєте у своє задоволення => надсилаєте звіт у потрібній формі.

Повірте, такий «рілейтед», здавалося б дріб’язковий тестувальницький досвід роботи — значно кращий тестеру початківцю, аніж писати цілий список минувших заслуг із досвіду роботи, який для HR -ів у ІТ «реально» — «не приший кобилі хвіст». Дуже рідко коли Ваш «специфічний» досвід у напрямку в якому теж спеціалізується роботодавець — може виграшно зіграти свою роль. От, а із досвідом роботи бета тестувальника шанси на успішне офіційне працевлаштування у хорошу компанію значно зростають!!!

Ну, і для найкмітливіших, і для зовсім не лінивих — Бета тестування це ще одна можливість додаткового заробітку в інтернеті поряд із фріланс тестуванням. Але такий вид Бета тестування ми залишимо на закуску 😆

Стосовно, Альфа тестування — траплялося не раз, що у наших студентів, котрі завершували Курси Тестування, виникала ідея опанувати професію тестувальника програмного забезпечення якраз після участі у тестуванні програмних продуктів на минувшій роботі: в банках при відналаштуванні банкінг систем, мобільних додатків Київстару, Водафону, складських CRM програм у інтернет магазинах тощо.

Якщо Ви ще не в курсі що таке Альфа і Бета тестування?

Відповіді та екскурс за посиланням у статті: Альфа і Бета тестування — як працює, порівняння, переваги та недоліки

А тут далі презентуємо сам список адрес, де можна спробувати себе в ролі Бета тестера (візьміть собі на заміточку ці точки ОБОВ’ЯЗКОВО!)

Участь у Бета тестуванні окремих продуктів:

Погугліть і подивіться, що вистрибнуло… Погортати сторінки можна побачити, бета тестування своїх продуктів час від часу ще проводить ПриватБанк, сервіс Погодник, виробники мобільних телефонів пропонують пробні прошивки до них, антивірус Kaspersky <= активне посилання на лабораторію Касперського, український антивірусник Zillya => ось тут сторінка

Адреси бета тестування

Участь у Бета тестуванні всесвітньо відомих брендів та Open Source проектів:

Узагалі Open Source сьогодні в тренді, багато не лише тестується спільнотами, але й розробляється добровільно і безкоштовно великим світовим мультикультурним ком’юніті.

Думаю, списочок достатній!

Зверніть увагу на програми пошуку багів для хакерів !!! Багато відомих компаній платять сьогодні хакерам за знайдені баги гроші, у такий спосіб демотивуючи їх робити збитки. Бували випадки коли Google за повідомлення про серйозні недоліки у безпеці браузера Chrome, від яких могли постраждати мільйони користувачів, кілька разів за останні 2-3 роки виплачував винагороди більше 100 тис. дол. Більше інформації де шукати баги у безпеці тут https://security.googleblog.com/ умови та розцінки тут https://www.google.com/about/appsecurity/reward-program/index.html оформляється баг на сторінці тут https://www.google.com/appserve/security-bugs/m2/new?rl=&key=

За цим посиланням можна повідомити про прогалини безпеки у фейсбуці і отримати за це 500 долларів https://www.facebook.com/whitehat/report/

Тестуємо тестові навчальні сайти-проекти:

www.guru99.com — відомий ресурс для усіх тестувальників і тих хто планує стати тестувальником. Його мабуть знають усі! За активним посиланням знаходиться навчальна сторінка, по якій можуть практикуватися ручні тестери (Manual QA Engineers)

www.portnov.com — разом з уроками Портнова можна попрактикуватися з навчальним проектом для тестувальників ResumeBuilder.

До цієї категорії можна віднести Проект Хом’ячки відомого російськомовного форуму software-testing.ru Суть проекту Хом’ячки якраз полягає у бета-тестуванні веб та мобільних додатків. Проект був заснований у 2015 році, з того чаcу діє періодично. У проект запрошують новачків із знанням бази теорії тестування та досвідчених тестувальників аби вони спробували себе у ролі Team Lead -а QA.

Тестування улюблених ігор:

Індустрія відео ігор розвивається стрімко. У зв’язку із здешевленням Smart TV телевізорів схожих на великі планшети, приставок, самих ігор — у скорому часі очікується і стрибок у кіберспорті (це фестивалі, ігрові змагання, тоталізатори, розкрутка ігор у соц.мережах та спеціалізованих форумах т.п.) Все більше компаній у цій сфері будуть переймати практику Blizzard Entertainment. Наприклад сторітеллінг, у 2014 у якості популяризації ігор Warcraft був навіть відзнятий фільм Warcraft. Продаж розширень елементів гри, символіки, одягу ін. Відкриття парків розваг.

Компанії розробники ігор вкладають страшні гроші у це все, їм важливо утримувати лояльність аудиторії, щоб отримувати з неї прибуток, тому їм важливо усунути будь-які проблеми, перш ніж випустити гру чи нову версію на маси. Отже, за гейм-девом і за його видовищністю — є майбутнє. І якщо плануєте пов’язувати свою кар’єру із тестуванням ігор, Ви заповзятий фанат або просто полюбляєте бавитися у вільний час — WELCOME. Отримаєте преміум версії ігор і ключі задурно. І вперед тестувати ігри. Обережно тільки не забавтеся і не підвисніть!

До речі у цій індустрії в першу чергу на роботу беруть тих хто «дуріє-шаленіє» від ігор. Так, як у більшості нормальних людей від роботи тестування ігор мізки розплавляться!

Інформація про набір бета тестувальників ігор, про початок бета тестування ігор у першу чергу з’являється на офіційних ігрових сайтах у розділах новини, наприклад: Wargaming на Blizzard — завжди доступний розділ з місячним ключем. Цікавий сайт дізнатися також про списки ігор на бета тестуванні Gamepressure

Ось, українські спеціалізовані майданчики, котрі надають інформацію про набори бета тестувальників ігор випробувати нові релізи ігор.

VMC — канадська площадка з розділом Beta Testing саме ігор. Яка позиціонує себе, як посередника між розробником і користувачами заради створення кращих ігор.

Щоб отримати запрошення, Ви повинні:

  • Мати 18 років
  • Підписати угоду про нерозголошення
  • Вміти зосереджуватися і дотримуватися інструкцій

Грошики отримаєте на PayPal через 45 днів.

Сторінка набору бета тестерів на Nintendo — відомий виробник приставок, та таких відомих ігор як Super Mario та Contra.

Playtestix — російська компанія, що спеціалізується на користувацькому тестуванні ігор та прикладних програм для мобільних телефонів, смартфонів, планшетів та стаціонарних пристроїв (на Windows, Mac OS).

Компанія Playtestix тісно співпрацює з провідними розробниками та публікаторами ігор та додатків у країнах СНД та Західної Європи, такими як FDG Entertainment, Wyse Games, Zeptolab, DeNa, Creative Mobile, e-legion, студія Room 8, SMI ігри, Bytex, Digital Worlds, Vostok Games, Sly Lamb, Pixonic, 2RealLife та інші.

playrix тестирование игр

Список адрес бета тестування ігор звісно не повний. Якщо тема тестування ігор Вам цікава, думаю догуглити його для Вас не здасться проблемою?

Пропозиції із заробітком на Бета тестуванні:

Декотрі закордонні джерела стверджують, що на Бета тестуванні можна заробити й 20 дол. на годину! А річна зарплата бета тестера у Америці, Великобританії, Австралії, Японії коливається від 20 до 35 тим. долларів США. Ці дані свідчать, що робота бета тестера у розвинутих країнах це додаткове заняття. Погодьтеся, для України все ж гроші солідні.

Знайти роботу Бета тестера в Україні варіант відповідати на схожі вакансії на вітчизняних сайтах роботи та фріланс біржах:

Beta Testing jobs

Usetest.net українська така собі міні біржа, де Ви зможете висловити свою думку стосовно Юзабіліті сайту і заробити 2-3 баксики за півгодини.

Оголошення Beta Testing Jobs на закордонних фріланс біржах:

Як бачите оголошення найму бета тестерів трапляються практично усюди, але є і

Спеціалізовані майданчики для Бета Тестерів:

Beta Family спільнота живих людей, готових протестувати програму. Ви теж можете детально описати, що хочете попрацювати там, або якщо Ви розробник розмістити завдання з додатком, і платформа запросить Вам користувачів (бета тестерів). У підсумку Beta Family видасть звіт з відповідями на необхідні питання.

Є безкоштовний план для роботи з початківцями тестерами.

Betatesters.io чергова платформа, що з’єднує розробників і тестувальників додатків. Проект належить Instabug компанія робить SDK для збору відгуків та відстеження помилок.

Для тестерів і розробників деякі проекти можуть бути безкоштовні, але мається на увазі, що видавці будуть заохочувати користувачів будь-якими нематеріальними винагородами (подарунковими сертифікатами, знижками, купонами, сувенірною продукцією тощо).

Але є і реальні оплачувані проекти, коли бета тестерам надсилають гроші за бета-тестування.

iBetaTest це платформа для тестувальників, котрі люблять те, що пропонує фірма «Ябко» і щиро хочуть протестувати щось для нього.

ibetaTest фріланс сайт

UserTesting платформа, побудована на базі краудсорсингу, пропонує комплексне рішення з тестування програмних продуктів.

User Testing Beta Testing

UserTesting надає миттєвий доступ до армії кваліфікованих тестувальників і дозволяє отримати кінцевий результат за мінімально можливий час.

Для роботи доступні всі основні види тестування:

  • Функціональне тестування
  • Тестування на сумісність
  • Тестування безпеки
  • Тестування локалізації (адаптації під ту чи іншу мову або регіон)
  • Юзабіліті тестування

Скільки платять? Дивіться на скріншот нижче:

User Testing Beta Testing

Головна особливість UserTesting відеозапис того, як люди використовують і тестують додатки.

HockeyApp та https://slack.hockeyapp.net/ — це не біржі, а прикольний фреймворк для дебагінгу від Майкрософта для організації бета тестування і чат до нього, просто візьміть собі його на заміточку на майбутнє!

TestFairy платформа тестування для iOS та Android додатків. Ви можете запросити тестерів по електронній пошті або через додаток, за результатами тестування отримувати відеоролики та повні звіти про витрати ресурсів і збої в додатку. Для 100 тестерів і двох 2 -х додатків TestFairy безкоштовний майданчик для бета тестування. На сайті присутні чудові туторіали та навчальні відео для тестувальників!

Test Fairy Beta Testing

 

Test Flight унікальна екосистема тестування додатків Apple та збору інформації про їх роботу, що враховує всі можливі варіації роботи функцій.

Beta Testing Test Flight

ErliBird це чудова платформа, яка працює з кращими брендами у світі, допомагаючи їм проводити бета-тести. Бета тестерів також об’єднують у платні фокус-групи. За участь у фокус-групі Ви отримуєте від 5 до 15 доларів. Зароблені грошенята виплачують через PayPal протягом 7-ми днів.

 

Betabound теж одна із найвідоміших у світі платформ з бета тестування. Одначе на Betabound не платять готівкою, окрім досвіду роботи тестера Ви можете заробити такі речі, як безкоштовна продукція та подарункові карти, скажімо з Amazon.

TestingTime швейцарський сервіс який допомагає перевіряти зручність використання сайтів, наскільки вони є зрозумілими, чи не є заплутаними їх розробникам та власникам, а нам з Вами заробити на цьому грошенят 🙂 Після реєстрації слід очікувати запрошення.

Testing Time Beta Testing

Intellizoom інтерфейс для тестерів від платформи UserZoom. Все стандартно тут, тестуєте сайт з точки зору користувача, покрашуєте UX сайту цим, відправляєте форму => заробляєте гроші. Якщо щось не розумієте є відео туторіал ТУТ

IntelliZoom Beta Testing

Usertest.io англійська платформа, отже виплати грошей за бета тестування відбуваються у фунтиках. Трішки дивним для нашого менталітету є факт, що проекти для тестування є платними і безкоштовними, але з рекомендованою оплатою, дивіться:

UserTest io

З іншими умовами праці для фрілансера можна ознайомитися із наступного скріншоту:

Test.io Beta Testing

Знаєте ще якісь точки де є робота для Бета тестерів? Будемо ми вдячні і наші гості, якщо поділитеся цими корисними адресами віддаленого заробітку в інтернеті для тестувальників у коментарях.

Related posts

3 коментарі

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.