ЭРИК РИС

Book Cover: БИЗНЕС С НУЛЯ. МЕТОД LEAN STARTUP
Excerpt:

Про що книга?

READ MORE

Про те, як створити бізнес і вдосконалити бізнес-модель. Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він «потрапив в ринок» і запустив спіраль зростання. Прочитавши цю книгу, ви абсолютно по-новому станете дивитися на процес реалізації нових ідей - будь ви стартапер або керівник давно працюючого бізнесу. Це справжнє зрушення парадигми - від інтуїтивних блукань до чіткої методики.
Ми звикли вважати, що стартапи не підкоряються правилам. Однак вірно якраз протилежне: створення стартапу має бути підпорядковане чіткій методиці, що має строго певні кроки. Підприємництво - це особливий вид менеджменту. Основна ідея методу економічного стартапу, розробленого автором, полягає в швидкому тестуванні ідей нових продуктів на реальних споживачах і постійному коригуванню бізнес-моделі з тим, щоб починати масштабні вкладення тільки тоді, коли ідея підтверджена фактами.

Чому книга гідна прочитання?

Це яскрава і корисна книга для кожного, хто збирається почати власний бізнес. У ній чесно і відкрито розказано про всі сторони перетворення себе в підприємця, пастки і небезпеки, можливості і упущення.
Вона стала бестселером Amazon.com і була визнана однією з кращих бізнес-книг 2011 року.
Вона являє собою зрозуміле і аргументоване керівництво для підприємця, яке куди більше схоже на науку, ніж на мистецтво, і має лягти на стіл кожному, хто претендує на створення стартапу.
Книга побудована на досвіді реального успішного підприємця, описані в ній принципи «економічного стартапу» дозволяють швидко з'ясувати, що працює, і відмовитися від того, що не працює.
Вона вже зібрала безліч захоплених відгуків і, без сумніву, скоро стане класикою менеджменту, саме її рекомендують в якості обов'язкового читання авторитетні венчурні інвестори.
Для кого ця книга?

Для підприємців і тих, хто хоче стати підприємцем, а також для всіх, хто займається в уже працюючої компанії розвитком бізнесу та створенням інновацій.

Хто автор?

Ерік Рис - підприємець, блогер і автор книг. Співзасновник компаній IMVU, Inc. і Catalyst Recruiting, в минулому член наглядових рад багатьох технологічних стартапів, включаючи pbWiki, Bunchball, SpeedDate, illumobile, BlueBet і KaChing. У 2007 році сайт BusinessWeek.com назвав його одним з кращих молодих підприємців в сфері технологій, а в 2009 році він отримав премію TechFellow в категорії «лідерство в інженерії». Є творцем методології підприємництва «Ощадливий стартап».

COLLAPSE

Увага! Книга доступна. Завантажити "Бизнес с нуля. Метод Lean Startup" можна безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.