Роберт Калбертсон, Крис Браун, Гэри Кобб

Book Cover: Быстрое тестирование

Швидкість розробки програмного забезпечення в наш час є одним з основних факторів забезпечення конкурентної переваги організації, а тестування - один з основних чинників якості. Запропоновані авторами способи дозволяють мінімізувати рядки тестування програмних продуктів без зниження якості. За рахунок систематизації викладеного матеріалу і посилань, книга може бути корисна як початківцям, так і досвідченим фахівцям з тестування.

Цю книгу часто використовують як підручник в навчальних центрах при великих компаніях, де вчать теорії тестування. Тому багато тестувальники використовують цю книгу, наприклад, щоб врівноважити холодильник на нерівній підлозі, або щоб шльопати нею по столу молодших колег з приспівом "Спочатку почитай основи, а потім вже поговоримо", але ніяк не для читання.

Книга дійсно "специализированна", і читати її для розваги неможливо.

Але при серйозному підході в ній можна почерпнути досить серйозні судження про процес тестування, виразні викладу того, як цей самий процес організувати з урахуванням зміни, що спостерігаються ...

Коротше кажучи, такий ось мову вот такой вот відомої у вузьких колах книги. Треба бути досвідченим читцем, щоб битися з нею.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.