Том ДеМарко

Автор книги «Дедлайн» (анг. Deadline) Том ДеМарко — інженер-програміст і бакалавр електротехніки, лауреат безлічі наукових звань і нагород, одна з яких зокрема премія Жана-Домініка Варнье «За довічний внесок в інформатику».

ТомДемарко працює у всесвітньовідомих консалтингових центрах на керівних посадах.

Та ось бачите Том ДеМарко проявив себе як талановитий письменник — автор дев'яти книг з управління, організаційного проектування і системної розробки, а також автор 4 -ох творів художньої літератури. Детальніше, бібліографія у ВІКІПЕДІЇ згідно неї ТомДемарко бере участь також у розробці стандартів розробки та тестування програмного забезпечення IEEE Software

Рік видання роману Deadline — 1997 рік. З тих пір зрозуміло з'явилися нові підходи до управління проектами, засновані на гнучкій методології розробки («agile»), так що вичерпної і сучасної трендової інформації по управлінню проектами читач в книзі не знайде... Проте отримати загальне уявлення про сферу Проектного Менеджменту для початківця — книга Deadline Тома ДеМарко чудова! ІТ Книга надзвичайно легко заходить і осприймається багатьма. Тому й книга давно стала обов'язковою MUST READ тим, хто створює програмні продукти.

Deadline — це не сухий підручник з формулами, графіками, таблицями, розрахунками. Спочатку бізнес книга сприймається як трилер, а вже через деякий час читач розуміє, що йому у книзі надаються цілком чіткі рекомендації та слушні поради з управління проектами в яскравій художній оболонці.

Бізнес книга Deadline буде корисною усім: керівнику, Team Lead -у, PM -у, ВА (бізнес аналітику), пересічному співробітнику.

Увага! Книга доступна завантажити безкоштовно «Deadline — роман про управління проектами» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.