Дональд Норман

Book Cover: Дизайн привычных вещей

Книга російською мовою. У ній Дональд Норман виклав свій погляд на звичні речі, котрі оточують людей, а також озвучив думки, чому вони було створені саме такими. Автор не тільки у своєрідній, легкій для сприйняття, манері описує предметі, а й аргументує, які саме помилки були допущені розробниками в момент їх створення.

Основна думка книги «Дизайн привычных вещей» - красиво не завжди зручно. Дональд Норман наглядно демонструє, чому чайник може бути небезпечним для користувача, а вхідні двері – причиною душевної неврівноваженості. «Дизайн привычных вещей» рахується справжнім довідником дизайнерських знахідок та помилок.

З моменту своєї появи, книга стала справжнім бестселером у Сполучених Штатах Америки. Вважається, що «Дизайн привычных вещей» обов’язково слід прочитати людям, котрі займаються створенням дизайну, а також тим, котрі використовують дизайнерські рішення на свій розсуд. Автор надає немало прикладів хорошого та поганого з точки зору користувача дизайну. Тому, завдяки цим підказкам, у дизайнера з’являється можливість удосконалити такі звичні речі, як, наприклад, телефон, автомобіль, двері, зробити світ кращим.

Отже, книга «Дизайн привычных вещей», написана у простій та цікавій манері, спонукає удосконалювати звичні речі, вказуючи на те, чому вони незручні у користуванні. Автор використовує і психологічний підхід до читача, завдяки котрому той по-новому починає дивитися на світ.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Дизайн привычных вещей» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.