Автор: Барбара Оакли

Прийнято вважати, що математики — це люди, наділені незвичайними інтелектуальними здібностями при народжені, які необхідно для досягнення високих результатів розвивати з самого дитинства. А більшості точність і логічність математичного мислення недоступна. Барбара Оаклі у своїй авторській книзі "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше", доводить, що кожен може змінити спосіб свого мислення й оволодіти прийомами, котрі використовують всі фахівці з точних наук.

Коротко про автора цього бестселлеру:

Барбара Оаклі, доктор наук, інженер-консультант, член ради Американського інституту медичного та біологічного машинобудування.

Барбара протягом життя змінила кілька надзвичайно цікавих професій: була перекладачем з російської мови на радянському траулері в Беринговому морі, працювала викладачем в Китаї, служила у військах США зв'язківцем, в Західній Німеччині командиром відділення зв'язківців. Вона на своєму особистому досвіді довела, що людина здатна тренувати свій мозок і освоювати нові, що здавались недоступними, області знань.

А з її книги "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" Ви дізнаєтеся:

  • чому важливо засвоювати знання порціями;
  • як подолати "ступор" й домогтися осяяння;
  • яку роль відіграє сон у вирішенні складних завдань;
  • що таке прокрастинація, і як з нею боротися;
  • чому практика згадування набагато ефективніше, ніж перечитування кілька разів одного і того ж;
  • що таке "інтерлівінг", і чому він так корисний для запам'ятовування та засвоєння нової інформації.

Найкраще, що дана книга практична і прочитавши її Ви зможете практикувати її у власному житті без попередніх підготовок. Випробовувати її на собі без будь-яких обмежень та надзусиль. У нашій бібліотеці для навчання QA книга "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" російською мовою.

Увага! Книга доступна завантажити "Думай як математик. Як вирішувати будь-які задачі швидше та ефективніше" безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.