Джоел Спольскі

Джоел о програмировании

Це російськомовне видання. У книгу «Джоэл о программировании» увійшли есе, раніше опубліковані у Інтернет блозі автора. Дж. Спольскі – це програміст, за плечима котрого роки роботи над унікальними проектами (розробці та створені Microsoft Excel, почтового клієнта для абонентів провайдера Джуно). Про тонкощі створення якісного програмного забезпечення автор пише уже давно. В Інтернеті опубліковано сотні статей, завдяки котрим у Дж. Спольскі виникла скандальна репутація.

Книга «Джоэл о программировании» - це лише невелика частина статей автора, у котрих розкриваються найрізноманітніші питання стосовно розробки програмного забезпечення. Для полегшення сприйняття поданої інформації, Дж. Спольскі розділив видання на 4 розділи. На сторінках цієї книги можна знайти відповіді, як краще всього писати програмний код, та як повинно бути оформлене робоче місце програміста, щоб створити оптимальну атмосферу для його продуктивної діяльності.

З моменту появи «Джоэл о программировании» книгу прочитали мільйони людей по всьому світу. Вважається, що цю книгу обов’язково слід хоч раз прочитати особам, котрі хоч найменшим чином пов’язані із створенням програмного забезпечення – програмістам, тестувальникам, веб дизайнерам, керівникам агентств, працюючих у сфері ІТ.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Джоэл о программировании» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.