Кеннет С. Рубин

Book Cover: Essential Scrum: A Practical Guide to the Most Popular Agile Process

У цьому вичерпному керівництві описується Scrum - поширена методика гнучкої розробки програмного забезпечення. За допомогою ілюстрацій на абсолютно новій мові візуальних образів автор пояснює основні цінності, принципи і норми практики Scrum, ролі учасників проекту, особливості планування та проведення окремих стадій Scrum-процесу і підходи до ефективного застосування даної методики на практиці. Книга дає чітке уявлення про методику Scrum, постачає читачів зручним словником термінів і практичними знаннями для вилучення з неї максимальної користі.
Якщо ви хочете розробляти за методикою Scrum програмні продукти, здатні задовольнити будь-якого замовника, то в цій книзі ви виявите єдине джерело і вичерпне керівництво по Scrum, які ви так довго шукали. Автор книги, провідний фахівець з навчання методиці Scrum, розкриває в ній основні цінності, принципи і норми практики Scrum, а також описує гнучкі, перевірені часом підходи, які допоможуть вам ефективно впровадити цю методику в своїй практиці.
Її матеріал, заснований на багатому досвіді автора, який допомагав багатьом організаціям успішно впроваджувати Scrum, легко засвоюється і підкріплюється численними ілюстраціями, складеними на абсолютно новій мові візуальних образів, красномовно описує ролі, артефакти і види діяльності в Scrum.
Книга постачає кожного члена команди розробників, керівника підрозділу і організації загальним уявленням про Scrum, великим словником загальноприйнятих термінів, яким вони можуть користуватися, застосовуючи методику Scrum в своїй діяльності, а також практичними знаннями, що дозволяють отримати з неї максимальну користь.

У книзі "Основи Scrum: практичний посібник з гнучкою розробки ПЗ" описується Scrum - поширена методика гнучкої розробки програмного забезпечення. За допомогою ілюстрацій на абсолютно новій мові візуальних образів автор пояснює основні цінності, принципи і норми практики Scrum, ролі учасників проекту, особливості планування та проведення окремих стадій Scrum-процесу і підходи до ефективного застосування даної методики на практиці. Книга дає чітке уявлення про методику Scrum, постачає читачів зручним словником термінів і практичними знаннями для вилучення з неї максимальної користі.Книга розрахована на читачів, які прагнуть освоїти методику Scrum і впровадити її в процеси гнучкої розробки програмного забезпечення.

Якщо ви хочете розробляти за методикою Scrum програмні продукти, здатні задовольнити будь-якого замовника, то в цій книзі ви виявите єдине джерело і вичерпне керівництво по Scrum, які ви так довго шукали. Автор книги, провідний фахівець з навчання методиці Scrum, розкриває в ній основні цінності, принципи і норми практики Scrum, а також описує гнучкі, перевірені часом підходи, які допоможуть вам ефективно впровадити цю методику в своїй практиці.Книга допоможе початківцям придбати, а мають досвід роботи за методикою Scrum - уточнити і розширити свої знання цієї методики на рівні команди розробників, продукту і портфеля замовлень.

Її матеріал, заснований на багатому досвіді автора, який допомагав багатьом організаціям успішно впроваджувати Scrum, легко засвоюється і підкріплюється численними ілюстраціями, складеними на абсолютно новій мові візуальних образів, красномовно описує ролі, артефакти і види діяльності в Scrum.Книга "Основи Scrum: практичний посібник з гнучкою розробки ПЗ" постачає кожного члена команди розробників, керівника підрозділу і організації загальним уявленням про Scrum, великим словником загальноприйнятих термінів, яким вони можуть користуватися, застосовуючи методику Scrum в своїй діяльності, а також практичними знаннями, що дозволяють витягти з неї максимальну користь.

Про автора:
Кеннет Рубін тренує і навчає методиці Scrum і гнучкою розробці, допомагаючи співробітникам компаній ефективно і економічно розробляти програмні продукти. Будучи атестованим інструктором, Кеннет навчив понад 18 тисяч осіб гнучкою розробці за методикою Scrum в середовищі Smalltalk, а також управління об'єктно-орієнтованими проектами і переходами між різними стадіями процесу розробки.Він тренував фахівців більш ніж з 200 компаній, від початківців до вхідних в десятку найбільших. Він є одним з авторів книги Succeeding with Objects: Decision Frameworks for Project Management, що вийшла в 1995 році у видавництві Addison-Wesley.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.