James Whittaker

Book Cover: Exploratory software testing

Книга англійською мовою. Автор видання більш ніж двадцять років працював у сфері випробувань програмного забезпечення провідних корпорацій, таких як Гугл, Мікрософт, та інші. «Exploratory software testing» - це настільний довідник для будь-якого тестувальника. Адже книга представляє суттево нові методи ручного тестування ІТ продуктів. Ці методики є повторювальними, реквізитними та навчальними. Однак кожна із них відрізняється ефективністю.

Автор у «Exploratory software testing» визначає, як незначні для окремих тестувальників методи, так і широкомасштабні методики, котрі слід використовувати для супер коротких тестових груп. Джеймс Уиттекер також представляє гібридну стратегію втілення дослідницьких концепцій у традиційному сценарному тестуванні. На сторінках книги «Exploratory software testing» у доступній формі подаються рекомендації, як та коли використовувати кожен із цих сценаріїв.

Отже, видання «Exploratory software testing» вважається настільним для тестувальників початківців, а також для людей, котрі безпосередньо працюють у цій сфері ІТ.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Exploratory software testing» (мовою оригіналу) доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.