Саттон, Грін і Аміні

Book Cover: Fuzzing, Исследование уязвимостей методом грубой силы

Книга російською мовою. «Fuzzing, Исследование уязвимостей методом грубой силы» - це перша спроба авторів віддати належне фаззінгу як одній із сучасних технологій.

 

Фаззінг – найменування процесу додавання (пересилання) навмисно некоректної інформації в об’єкт обстеження спеціалістами з метою викликати збій у програмі або помилку в її роботі. Сьогодні іще немає конкретних правил виконання цього процесу. В цілому фаззінг являється технологією, успіх використання котрої вимірюється виключно результатами тестування. У «Fuzzing, Исследование уязвимостей методом грубой силы» подано достатньо інформації для проведення тестування нових продуктів, та створювати свої власні фаззери.

 

Автори видання розкривають базові секрети використання тестової технології. Наприклад, які данні слід використовувати для тесту конкретних продуктів, та які саме інструменти необхідні для ефективного управління процесом фаззінгу.

Отже, книга «Fuzzing, Исследование уязвимостей методом грубой силы» розрахована на широку аудиторію читачів – від простих користувачів, не знайомих із тонкощами фаззінгу, до людей, котрі використовують цю технологію на практиці.

 

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Fuzzing, Исследование уязвимостей методом грубой силы» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.