Борис Вольфсон

Book Cover: Гибкие методологии разработки

Якщо ви цікавитеся гнучкими методологіями з управління проектами та розробки продуктів, значить, це практичне керівництво ідеально вам підходить. Борис Вольфсон вже багато років працює в цій сфері, а в даній книзі ділиться своїм досвідом, який може змінити вашу роботу, підхід до роботи у вашій IT-команді, а згодом і в усій вашій компанії.

Від інших подібних книг ця відрізняється двома факторами: поєднанням теорії і практики і описом самих різних аспектів створення продуктів від управління до розробки і аналітики. В рамках теоретичної частини з управління проектами і продуктом описується сучасний стан методології Scrum і основи Kanban. Практична частина присвячена бізнес-моделювання, управління вимогами, аналітикою вимог, управління командами, оцінкою термінів, управління ризиками, інженерним практикам розробки (здебільшого з екстремального програмування), контролю і забезпечення якості, впровадження і масштабування Scrum.

Автор займається веб-розробкою і розробкою ПЗ з 2003 року. Працював керівником проектів та керівником регіонального відділу розробки, потім - керівником департаменту веб-розробки в компанії Softline. У 2012 році призначений технічним директором HeadHunter, з 2015 року обіймає посаду директора з розвитку компанії. Є автором книги "Гнучке управління проектами та продуктами".

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.