Johnny Long

Book Cover: Google Hacking for Penetration Testers

Книга англійською мовою. Однак, не зважаючи на дещо буржуазну манеру подання інформації, котра характерна для Джонні Лонга, «Google Hacking for Penetration Testers» легко сприймається читачами із різних країн світу. Книга розкриває можливості Гугл, найпопулярнішої пошукової системі, для хакерів, мета яких – неправомірні дії на веб ресурсах.

У «Google Hacking for Penetration Testers» доступно розповідає адміністраторам Інтернет ресурсів, як саме хакери використовують розширений функціонал пошукової системи для чергової атаки. Також у ній містяться рекомендації, які саме програми слід використовувати людям, котрі забезпечують веб безпеку, щоб переконатися у захищеності конкретного сайту від несанкціонованого доступу.

Читачі дізнаються, як саме використовувати Google для виявлення порталів входу, як виконувати сканування портів та відбитків пальців на Інтернет серверах. У «Google Hacking for Penetration Testers» доступно викладено, як правильно захищати віртуальну інформацію клієнтів від кібер зловмисників.

Отже, книга «Google Hacking for Penetration Testers» Джонні Лонга попередньо була розрахована на вузьку аудиторію – працівників ІТ-сфери. Однак, завдяки манері подачі інформації, це видання швидко здобуло популярність серед звичайних людей, котрі прагнуть самовдосконалення.

Genres:

Увага! Завантажити книгу «Google Hacking for Penetration Testers» мовою оригіналу можна натиснувши на обкладинку.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.