Book Cover: Google hacking for penetration

Книга англійською мовою. «Google hacking for penetration» це продовження уроків кібер захисту інтернет ресурсів від хакерських атак, написане Джонні Лонга. «Google hacking for penetration» розповідає, як саме знаходити конфіденційну інформацію у Google – одній із найпопулярніших пошукових систем у світі.

У книзі в доступній читачу формі описано, наскільки потужні у Гугл можливості – при умові правильно заданого пошукового запиту можна відшукати конфіденційну інформацію, доступну лише системним адміністраторам і спеціалістам з безпеки певних організацій.

Читаючи «Google hacking for penetration» користувач дізнається, як правильно використовувати оператори пошукової системи для оперативного пошуку потрібної інформації, як використовувати кеш для анонімного перегляду сайтів. Також автор наглядно демонструє, як саме хакери використовують інструменти Гугл для збору конфіденційних даних, та як саме можна відстежувати веб сервери.

Отже, книга «Google hacking for penetration» стане настільною для тих, хто прагне використовувати можливості пошукової системи на повну.

Genres:

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Google hacking for penetration» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.