Уіттакер Д., Арбон Д., Каролло Д.

Book Cover: “How Google Tests Software”

Книга російською мовою. Автори книги самі працювали над продуктами Google, створюючи інструменти тестування, налаштовали процеси, та займалися безпосередньо тестуванням. Книга «How Google Tests Software» читається неймовірно легко, немов легка розповідь, за кухлем чогось смачненького й прохолодного. Але в той же час все пояснено в деталях, до найменших дрібниць.

"Якість народжується тільки тоді, коли розробка та тестування розпочнуть жити разом" ця думка червоною ниточкою проходить крізь усю книгу «How Google Tests Software».

На мій погляд, щоб відчути всю біль порушуваних проблем, потрібно досить попрацювати QA engineer й набити гуль.

У книзі описано процес тестування програмних продуктів у компанії Google: як влаштовані процеси, як організовані команди хто, коли, як і навіщо буде тестування проводити, чим повинен займатися тестувальник і, що ще важливіше, чим не повинен. Розказано які техніки використовуються, хто цілковито відповідальний за якість. Принципи, на яких побудовано тестування в Google, можливо застосувати в проектах і компаніях за бажанням будь-якого розміру.

Також розповідається про дуже цікаву систему Quality Bots, яка служить для автоматизації тестування, відображення різних сторінок в браузері Google Chrome. За допомогою неї велика частина ручної роботи по регрессионному тестуванню замінена ботами. Варто відзначити, що всі створені системи або знаходяться у відкритому доступі, або плануються бути туди поміщеними.

Увага! Книга доступна завантажити «Вивчаємо SQL» безкоштовно під обкладинкою.

Comment ( 1 )

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.