Джоэл Спольски

И снова о програмировании

Книга російською мовою. Це продовження першої частини від Дж. Спольскі. Як і у першому виданні, «Джоэл и снова о программировании» - це збірка найпопулярніших статей, котрі уже були опубліковані у блозі автора. Дж. Спольскі став відомим завдяки своїй особливій манері викладення думок. Його статті швидко здобули скандальну репутацію, а сам автор – популярність.

У книзі «Джоэл и снова о программировании» розкриваються найрізноманітніші питання стосовно розробки та проектування програмного забезпечення, управління мережевим бізнесом, ефективного пошуку та залучення висококласних працівників, організації робочого місця та спілкування із замовниками. В основі видання – практичні поради програмістам та їх керівникам стосовно удосконалення їх професійної діяльності.

Порівнюючи книгу «Джоэл и снова о программировании» із першою частиною, багатьом читачам не вистачає приміток редактора, котрі суттєво спрощують сприйняття інформації. Однак, не зважаючи на цей момент, видання користується не меншою популярністю серед програмістів Східної Європи.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Джоэл и снова о программировании» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.