Book Cover: Intercom on Product Manager

Книга англійською мовою. Видання було підготоване командою Intercom – компанією, котра розпочала свою діяльність у 2011 році. Автори «Intercom on Product Manager» доступно описали, як саме вони підходять до опрацювання продукту, з яким доводиться мати справу.

У книзі 4 розділи, кожен з котрих дає відповідь на конкретні питання. Наприклад, перша частина видання розповідає, як саме веб розробникам оцінити свій продукт, щоб отримати якісну пропозицію, котрою потенційні клієнти захочуть скористатися знову і знову. «Intercom on Product Manager» не схожа на інші книги по програмуванню та веб дизайн. Цільова аудиторія видання – люди, котрі працюють у сфері програмного забезпечення.

Отже, книга «Intercom on Product Manager» розкриває методи створення унікального продукту. У ній доступно описано, як саме вибрати сферу створення потрібного широкому загалу програмного забезпечення, які питання слід задавати користувачам бета-версії, щоб максимально удосконалити продукт.

Увага! Посилання для безкоштовного завантаження «Intercom on Product Manager» (мовою оригіналу)знаходиться під обкладинкою.

 

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.