Джеф Раскин.

Book Cover: Интерфейс

Це російськомовне видання. Інформація викладена у специфічній манері, тому осилити книгу зможе далеко не кожен бажаючий. Автор «Интерфейс: новые направления в проектировании компьютерных систем» аналізує те, наскільки сучасні люди звикли до автоматизації дій, так пояснює, що керування багатьма програмами далеке від досконалості.

Джеф Раскін наглядно демонструє, що більшість сучасних підходів удосконалення програмного забезпечення насправді ведуть розробників у глухий кут. А для створення комп’ютерів, з котрими простіше і ефективніше працювати, потребує кардинально нових рішень і підходу. У книзі «Интерфейс: новые направления в проектировании компьютерных систем» для прикладу подається декілька нестандартних рішень зміни звичного програмного забезпечення на ідеальні з точки зору користувачів продукти.

Автор розкриває тему наукового підходу до розробки зручних засобів керування програмами. Книга «Интерфейс: новые направления в проектировании компьютерных систем» буде корисною насамперед людям, котрі створюють програмне забезпечення або керують такими проектами. Читачі зауважують, що це видання повністю змінює сприйняття процесу розробки нових продуктів, спонукає мислити не стандартно, відштовхуючись від загальноприйнятих стереотипів.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Интерфейс: новые направления в проектировании компьютерных систем» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.