Лінн Бейлі

Книга російською мовою. Передрук знаменитого видавництва IT-шної літератури O'Reilly. Якщо хочете вивчити SQL з нуля, нічого про SQL не знаєте узагалі? Але ДУЖЕ хочете дізнатися — обов'язково прочитайте!

Дана книга «Вивчаємо SQL» — ідеальний СТАРТ для розпочати вивчати основи теорії та практику!

Все описано просто, зрозуміло, доступно. Уся серія написана у такому собі «няшному» дівчачому стилі. Задумка, щоби інформація засвоювалася граючись.

Перша сторінка: Ах! Як би це вивчити SQL і не утікти від нудьги на тропічний острів?

Читається туторіал легесенько на одному диханні! Хоча, зауважу це технічна література і у книзі більше 600 сторінок!

Наприклад, умова «AND» всередині «SELECT» пояснюється веселою історією: є дівчинка, нехай буде Поллі. Вона дуже хоче пончиків з шоколадом. І ось вона шукає по базі даних ресторанів: SELECT NAME FROM TABLE WHERE TYPE = 'шоколадом'.

Але не хочеться їй їсти жорстке або несмачне. Робимо другий SELECT з вибіркою ресторанів, у яких рейтинг більше 9.8 балів. І там... і там результатів багато. Треба їх вручну зіставляти? Ні, посумувала Поллі на малюнку трішки...

Поллі розумна дівчинка !!! Додумалася поєднати ці дві умови, написати всередині селекта WHERE TYPE = xxx AND rating = yyy. І ось на тобі кращі заклади! Малюнок — дівчинка стоїть таким янголятком, рученятка за спину: «Мааааааааааааааам, Мааааам, а ходи в ресторан А?» 🙂

Увага! Книга доступна завантажити «Вивчаємо SQL» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.