Девід Флегнан

Book Cover: JavaScript: карманный справочник [5-е издание]

Книга російською мовою. Без сумнівів, JavaScript — це одна із найпрекрасніших, найоптимальніших й найпопулярніших мов програмування. Досі вважається, що саме за JavaScript, особливо Node.js та Angular майбутній подальший розвиток інтернету. Тому напружте мізки, та гайда вивчати!

«JavaScript: кишеньковий довідник» не претендує на вичерпний туторіал, але він дійсно, не тільки по розміру, відмінно підійде на місце кишенькової книги, яку завжди зручно носити з собою. Незважаючи на малий обсяг кишенькового видання, у ньому містяться найважливіші відомості про синтаксис мови Java Script. Практично всі описи у книзі супроводжуються невеликими прикладами коду, що дужезручно. Раптом від нестачі практики щось забулося (як там той switch пишеться ...), книга «JavaScript: кишеньковий довідник» відмінно тут, як тут прийде на допомогу. Особливо відзначимо, хороший розділ з роботою у браузері на стороні клієнта.

Якщо Ви тільки-но он почали знайомитися з мовою програмування JavaScript, раджу обов'язково прочитати цю книжку. Але уже коли наберете трохи багажу знань. Можу додати, що книга «JavaScript: кишеньковий довідник» не для новачків в програмуванні. Мало допоможе починаючому. Для розуміння представленого у книзі дуже концентрованого потоку інформації потрібно мати певний, хоча би мінімальний досвід розробки.

Отже, книга «JavaScript: кишеньковий довідник» компактний, інформативний, все дуже по суті і нічого зайвого. Однозначно радимо його. Але не забувайте:

Якість коду безпосередньо залежить від практики!

Published:
Genres:
Tags:

Увага! Книга доступна завантажити «JavaScript: кишеньковий довідник» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.