Ольга Пашко

Book Cover: Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи

Посібник "Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи" є відносно стислим путівником з практичних аспектів навчання дорослих у процесі концентрованих професійно орієнтованих навчальних заходів. Він вирізняє і обґрунтовує критичні точки специфічної сфери «навчання дорослих людей».

Посібник "Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи" від Ольги Пашко , викладача Quality Assurance Group розрахований на тих, хто готовий критично переглянути насамперед свої уявлення про специфіку навчальної ситуації дорослих людей, ресурси та можливості для її врахування з метою вдосконалення власної практики та її результатів.

Посібник містить не лише теоретичні принципи «навчання дорослих» та «навчання дією», а й технологічно розкриває способи їх втілення через описи конкретних діяльностей стосовно кожного з них.

Посібник "Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи" не має на меті глибоко охопити навчальну концепцію «навчання дорослих», але містить необхідні пояснення головних розрізнюючих моментів між навчанням дорослих та звичною практикою академічного навчання в Україні (післядипломного, підвищення кваліфікації тощо).

Genres:

Увага! Книга доступна завантажити "Навчання дорослих: виклики, специфіка, інтерактивні методи" безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.