Джез Хамбл

Book Cover: Непрерывное развертывание ПО

Реліз - це завжди болісний, ризикований і трудомісткий процес. Книга «Безперервне розгортання» розповідає про принципи і технічних практиках, які дозволяють провести його швидко і якісно.

За словами авторів, завдяки автоматизації збирання, розгортання і тестування, а також зміцненню співробітництва між розробниками і тестерами, команда зможе випускати продукт в реліз за лічені години або навіть хвилини, при цьому розмір і заплутаність кодової бази абсолютно не мають значення.

Ви дізнаєтеся про найсучасніші методи, включаючи автоматизоване управління інфраструктурою, міграцію даних і віртуалізацію. У книзі також розглянуті їх недоліки, інструкції щодо практичного застосування та поради щодо уникнення ризику.

Тестування програмного забезпечення, що поставляється користувачам, часто буває болючим, ризикованим і тривалим процесом. Перед вами книга, яка представляє абсолютно нову стратегію розробки - набір принципів і практичних методик, що забезпечують швидку інкрементного поставку високоякісного програмного забезпечення. Завдяки автоматизації процесів складання, установки і тестування і поліпшення взаємодії розробників, тестувальників і адміністраторів команда проекту отримує можливість поставляти зміни і нові засоби протягом лічених годин або навіть хвилин, незалежно від розміру проекту та складності його кодової бази.

Автори починають з розгляду основ процесу швидкого і надійного постачання програмного забезпечення з мінімальними ризиками. Потім вони вводять поняття "конвеєра розгортання" - автоматизованого процесу, керуючого всіма змінами проекту, від реєстрації змін до випуску чергової версії програми. І, нарешті, в книзі обговорюються способи підтримки безперервного розгортання, починаючи з інструментів управління інфраструктурами, даними і конфігураціями і закінчуючи управлінням цілими проектами. Книга буде корисна всім учасникам процесу постачання - розробникам, системним адміністраторам, тестувальникам і менеджерам проектів. Вона допоможе вашій організації впровадити сучасну технологію розробки і постачання програмного забезпечення, прискорити процес розробки, підвищити надійність постачання і прибутковість проекту.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.