Бен Форта

Book Cover: Освой самостоятельно SQL.

Книга російською мовою. Це 3-є видання популярної книги. Дана книга, якщо перекладемо назву на українську «Вивчи самостійно SQL. За 10 хвилин» допоможе Вам у найкоротший термін удосконалити знання SQL — найпопулярнішої мови баз даних. Починаючи із простих запитів на вибірку даних, автор урок за уроком розглядає все більш складні теми, такі як використання операцій об'єднання, підзапити, збереження процедур, індекси, тригери і обмеження. Велика частина книги присвячена операторам вибірки.

У книзі «Вивчи самостійно SQL. За 10 хвилин» Бена Форти пропонуються прості приклади та практичні рішення для тих, хто зокрема бажає одразу отримати блискучі результати знань. Пропрацювавши усі 22 уроки, на кожен із яких доведеться витратити не більше 10 хвилин, Ви дізнаєтеся про все, що необхідно для практичного застосування SQL.

У офіційній рецензії до книги, сказано, що Ви швидко навчитеся самостійно складати запити до баз даних на мові SQL без будь-чиєї допомоги? Але, особисто, в якості першої книги, вивчати SQL по ній не радимо. Книга корисна виявиться більше... хто вже пройшов якісь базові уроки SQL он-лайн, де щось недозрозумів, щось благополучно призабув і потрібно експрес-зрізом повторити матеріал. Матеріал тут із цієї точки зору є вигідно розбитий на теми, з короткою інформацією і прикладами в кожній темі, що дозволяє моментально знайти потрібну ділянку коду.

До мінусів можна віднести ще те що не має глави присвяченій ключам.

Увага! Книга доступна завантажити «Вивчаємо SQL» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.