Фредерик Лалу

Book Cover: Открывая организации будущего

Автор книги по управлінню проектами "Відкриття організації майбутнього", Фредерік Лалу консультант та бізнес-тренер, колишній партнер компаніїї McKinsey & Company, відомої компанії з більш ніж 100 -літнім досвідом. Ось, спробувавши на своєму досвіді складні бюрократичні механізми сучасної організаційної культури, він вирішив просто пропагувати одвічні правила здорового глузду, і тільки ними керуватися в роботі.

Книга "Открывая организации будущего" у задумі створювалася як посібник для управлінців, як побудувати цілісну та конкурентоспроможну компанію. Хороша книга для ІТ керівників, які відчувають, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, і є необхідність щось змінювати.

До речі, хто не полюбляє електронних книжок, а полюбляє паперовий варіант, то зовсім недорого ця книга також продається в Клубі сімейного дозвілля 🙂 А вперше дана книга вийшла англійською мовою у 2014 році у форматі PDF-файлу на сайті www.reinventingorganizations.com — це адреса персонального блогу Федеріка Лалу. Відвідуйте його час від часу, там з'являються гарні статті та відео для фахівців управління проектами.

Увага! Книга доступна завантажити "Открывая организации будущего" безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.