Мартін Грубер

Книга російською мовою. Книга є дуже ґрунтовним введенням в теорію структурованих реляційних БД — повний підручник. Книга написана спеціально для тих, хто буде використовувати SQL у процесі роботи.

Але якщо це навіть Ваша перша спроба з управління базами даних, книга «Розуміння SQL» дуже швидко навчить вільно та ефективно працювати з реальною SQL, використанню простих запитів, а також назавжди закарбує у мізках ясні поняття про автоматизоване управління базою даних (БД).

А саме:

як витягувати й обробляти інформацію, що міститься в таблицях даних — тобто, грамотно будувати запити;
як вибирати інформацію, з якої Ви бажаєте працювати;
додавати, видаляти і модифікувати інформацію в таблиці даних;
використовувати певні конкретні умови заради виділення певної інформації;
використовувати спеціальні функції SQL для підсумовування даних.
Також книга покаже, яким чином ефективно працювати з гігантськими числовими таблицями даних, застосовуючи поліпшену техніку для запиту більш ніж однієї таблиці одночасно. Будувати комплекс запитів і підзапитів. Використовувати певні методи, щоби створювати бази даних та працювати з цими базами даних по-окремо з багатьма таблицями. Ви досліджуєте принципи ефективного проектування бази даних, а також техніку для забезпечення цілісності даних і їх захисту.

Додатково дізнаєтеся, як використовувати SQL з різними мовами програмування у спеціальному розділі SQL для програмістів.

У кінці книга «Розуміння SQL» містить короткий довідковий матеріал SQL і керівництво до загальних нестандартних особливостей SQL.

Отже, буде хорошим довідником як для користувачів-новачків, й хорошим початком в освоєнні SQL досвідченому фахівцю qa engineer.

Книга доступна завантажити під обкладинкою

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.