Стив Макконнелл

Book Cover: Профессиональная разработка программного обеспечения

Стів Макконнелл, автор того самого бестселера «Совершенный код», й багатьох інших IT книг і численних статей по розробці програмного забезпечення. Як завше переконливо показує, що розробка програмного забезпечення може бути стабільно успішною, якщо кожен буде намагатися зробити досконалішим самого себе. Чи то розробника ПЗ, чи то тестувальника, проектного менеджера тощо.

Книга «Профессиональная разработка программного обеспечения» це така собі ідеалізована казка Макконнелла про те, як все може бути прекрасно. Утопія. Багатьом читачам з першого погляду здасться що книга просто на просто «сопливі мемуари не для нашого часу». Але це зовсім не так. У книзі «Профессиональная разработка программного обеспечения» добре відображено структурований погляд розумної людини з великим досвідом на те, що таке по суті являється "Професійна розробка програмного забезпечення", як от немає на світі справедливості, зовсім не означає, що порядна людина не повинна до неї прагнути:)

Стів не тільки показує, чому і як галузь прийшла до свого сучасного розквіту, але й описує кроки, які повинен зробити кожен, хто хоче піднятися на новий рівень у створенні новітнього унікального програмного продукту. Він також говорить про корпоративні методики, покликані збільшити кількість професійно виконаних проектів, про ліцензування організацій й академічних навчальних програм, як про засоби підвищення професіоналізму окремих фахівців програмістів розробників, тест-інженерів тощо, так IT індустрії в цілому. Ось, якраз теми... що останнім часом рясно зачіпаються на вітчизняних медіа ресурсах.

Увага! Книга доступна завантажити «Профессиональная разработка программного обеспечения» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.