Майк Кон

Book Cover: Scrum. Гибкая разработка ПО

Ця книга являє собою авторитетне, реалістичне і має велике практичне значення керівництво по швидкому освоєнню Scrum і гнучкою методології розробки і подальшого закріплення досягнутих результатів на тривалий час. Провідний консультант і практик в області гнучкої методології розробки Майк Кон надає докладні рекомендації, ефективні поради та практичні приклади з реального життя. Запорукою надійності цих рекомендацій і порад є багатий практичний досвід автора, який допоміг не одній сотні організацій, що займаються розробкою програмного забезпечення, успішно впровадити у себе Scrum і гнучку методологію розробки.

Дана книга призначена для прагматичних фахівців в області розробки програмного забезпечення, які хочуть отримати надійні, які заслуговують на довіру відповіді на більшість складних питань, з якими їм доводиться стикатися в процесі впровадження Scrum. У своїй книзі Кон описує всі аспекти процесу впровадження: запуск процесу, надання людям допомоги в освоєнні ними своїх нових ролей, структуризація колективів, збільшення охоплення, робота з розосередженим колективом і, нарешті, впровадження ефективних показників і безперервне вдосконалення.

У книзі Кона то там, то тут зустрічаються врізки під заголовком "Спробуйте прямо зараз", що включають найбільш ефективні поради Кона. У виразках під заголовком "Заперечення" автор відтворює типові дискусії з тими, хто чинить опір змінам, і дає практичні рекомендації, які дозволять вам аргументовано відповісти на подібні заперечення і розвіяти сумніви людей.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.