Стив Макконнелл

Book Cover: Сколько стоит программный проект

Автор цієї книги є також автором всесвітньо відомого бестселера «Совершенный код». На відміну від книг, що опираються виключно на неточні методи (включаючи економічно невигідні в більшості випадків безперервні цикли зворотного зв'язку і жорстке моделювання), в цьому унікальному виданні пропонується перевірений, зручний і реалістичний підхід до оцінки витрат на розробку програмних продуктів.

Книга «Сколько стоит програмный проект» трохи складна в розумінні, призначена для дуже вузького кола фахівців, призначена керівникам і технічним фахівцям малих і середніх девелоперських компаній. З іншої сторони представлена тут IT є прекрасним плацдармом для висококласного фахівця проектного менеджменту чи бізнес аналізу.

Робочі методики оцінки вартості програмних продуктів у книзі багаті цікавою статистичною інформацією, графіками, науковими викладками. Так Стів Макконнелл у своїй традиційно-суховатій, але надзвичайно інформативній манері розповідає про величезну кількість аспектів оцінки програмного забезпечення. Емпіричні правила, методи, процедури, математичні формули та навіть політичні поради щодо проведення переговорів — тут є все для того, щоб отримати хоч і не вичерпну, але дуже насичену розуміння процесу оцінки.

Підсумок, книгу «Сколько стоит програмный проект» мало прочитати, її потрібно вдумливо вивчати. Викладеного матеріалу вистачить для скрупульозного вивчення на пів року, то точно.

Увага! Книга доступна завантажити «Сколько стоит програмный проект» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.