Дэвид Платт

Book Cover: Софт отстой и что с этим делать

Книга російською мовою. Девід Платт, програміст та викладач з багатолітнім стажем, впевнений, що сучасне програмне забезпечення далеке від досконалості. Воно не захищене і дозволяє шкідливим програмам проникати із Інтернету у персональні комп’ютери користувачів. Воно не надійне та ламається у самий непідходящий момент, знищуючи плоди праці. Також автор акцентує увагу на тому, що сучасним ПЗ важко користуватися, адже необхідно задумуватись над тим, як правильно виконати прості операції.

У книзі «Софт отстой и что с этим делать» Д. Платт в дещо гумористичній формі подає багато прикладів недосконалості сучасного софту. Це одне із не багатьох комп’ютерних видань, котре змушує читача голосно сміятися. Але автор не лише веселить, він ділиться своїми спостереженнями, викладаючи думки у веселій, доступній формі. Також у «Софт отстой и что с этим делать» присутній заклик до користувачів спільними зусиллями боротися із недосконалим програмним забезпеченням.

Отже, видання розраховане не лише на вузькопрофільних спеціалістів. «Софт отстой и что с этим делать» буде цікаво прочитати і звичайним користувачам Інтернету, котрі цікавляться розвитком та вдосконаленням сучасних технологій.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Софт отстой и что с этим делать» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.