Джефф Сазерленд, Кен Швабер

Book Cover: Софт за 30 дней. Как Scrum делает невозможное возможным

У книзі "Софт за 30 днів. Як Scrum робить неможливе можливим" творці методики Scrum розповідають, як реалізовувати IT-проекти дешевше і швидше, ніж це здається можливим.

Проекти, в яких використовуються підходи Agile і Scrum, успішніше за інших. Ці методики дозволяють створювати програмне забезпечення за 30 днів або навіть швидше, а продуктивність роботи з ними значно (у багатьох випадках більш ніж на 100%) зростає в порівнянні з традиційним каскадним підходом.

Прочитавши цю книгу, ви познайомитеся з методикою Scrum і дізнаєтеся, як цей нестандартний підхід працює і як почати застосовувати його в своєму бізнесі, щоб зробити процес розробки ефективним, швидким і гнучким.

В додаток до книги увійшла "Біблія скрам", як її неофіційно називають - The Scrum Guide. Це офіційне керівництво по скрам, створене засновниками цієї методики Швабер і Сазерлендом. У ньому описані всі терміни, ролі і процеси.

Від авторів:
Ми звертаємося до кожного лідеру в організації, яка хоче створювати кращі програмні продукти з кращими характеристиками і передбачуваністю. Індустрія програмного забезпечення змінюється і радикально поліпшується. Невизначеність, ризик і втрати, до яких ви звикли, більше не неминучі. Ми маємо за плечима дані 20-ти років роботи з організаціями, які вже перейшли на новий рівень. Ми хочемо, щоб і ви зробили цей крок.
Ми хочемо, щоб ви були здатні передбачувано створювати корисне, якісне програмне забезпечення з керованими ризиками.
Ми звертаємося до вас з двох причин.
По-перше, протягом сорока років ви страждали від поганого обслуговування в індустрії програмного забезпечення, ненавмисно, але неминуче. Ми хочемо повернути вашу довіру.
По-друге, програмне забезпечення - це вже не тільки спеціалізований інструментарій для професіоналів. Програми тепер всюди, виконують все більш і більш важливі операції в нашому суспільстві. Ми хочемо, щоб ви були здатні створити програмне забезпечення, на яке ми всі можемо надійно покладатися.
Ми сподіваємося, що зможемо досягти цих цілей нашої книгою.

Книга "Софт за 30 днів. Як Scrum робить неможливе можливим" допоможе керівникам і менеджерам компаній, які хочуть покінчити з дорогим і повільним циклом розробки ПО.

Про авторів:
Кен Швабер - професіонал в області розробки програмного забезпечення, який має сорокарічний досвід роботи програмістом, аналітиком, продукт-менеджером і власником бізнесу. На початку своєї кар'єри Кен безрезультатно намагався зробити успішним каскадний процес розробки програмного забезпечення, а пізніше розробив йому альтернативу. Кен провів останні 20 років, розробляючи скрам і працюючи з організаціями по всьому світу, щоб допомогти їм скористатися скрам. Кен - один з тих, хто брав участь в написанні і підписав "Маніфест гнучкої розробки програмного забезпечення", і засновник Agile Alliance і Scrum Alliance.
Джефф Сазерленд - радник венчурного фонду OpenView Venture Partners, глава компанії Scrum, Inc. і автор методики Scrum, яку він описує у своїй книзі. Він розробив методику в 1993 році і формалізував її в 1995 разом з Кеном Швабер.
Методологія Джеффа використовувалася і використовується компаніями-розробниками програмного забезпеченнями по всьому світу. Але Джефф зрозумів, що Scrum може приносити користь не тільки ІТ-компаніям, і адаптував її для інших галузей - фінансів, охорони здоров'я, вищої освіти, телекомунікацій.
Він консультує безліч компаній, допомагаючи їм створювати надпродуктивної команди.
Джефф працював на позиції технічного директора в одинадцяти технологічних компаніях.

Цитати з книги:

Проект за 30 днів
Перехід до Scrum збільшує шанси на успішне завершення проекту розробки програмного забезпечення. Можна отримати функції програмного забезпечення, готові до використання, протягом 30 днів або навіть менше. Не дозволяйте вашим розробникам переконати вас у зворотному, тому що сотні тисяч їхніх колег роблять це з 2000-х років.

Повага
У деяких компаніях до співробітників ставляться як до дітей, їх думка не враховується, їм просто вказують, що саме робити в кожен момент протягом дня. Для того щоб люди були натхненні і залучені в свою роботу, слід створити атмосферу сприяння, коли з співробітниками звертаються з повагою і захопленням. Scrum покликаний забезпечити таку обстановку.

планування
Традиційно нас просять спочатку обміркувати, а потім уже починати розробку. Але навіть коли у нас є чіткі ідеї, кращий підхід зазвичай з'являється під час розробки, тому що визначення складних проблем при плануванні - завдання важке, яка загрожує помилками і упущеннями. За допомогою Scrum ми плануємо в міру просування, знаходячи те, що нам потрібно, в процесі роботи над проектом.

Інструменти
Фліпчарти та лекційні дошки в робочому просторі можуть допомогти членам команди візуалізувати можливості і знайти ідеї. Простір має забезпечувати місце для роботи і зберігання інструментів на всьому протязі створення пілотного проекту.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.