Ентоні Молінаро

Книга російською мовою. Книга «SQL.Збірник рецептів» — це дійсно не підручник й не довідник по SQL у традиційному розумінні цих понять. Все вірно — це саме збірник рецептів! Якщо Ви постійно працюєте з SQL на одній платформі, то, можливо, знайдете в рецептах? Ну, або ж книга направить Вас на вдалу думку — більш ефективного рішення задач ніж застосовуєте зазвичай. Оскільки у книзі одна й та сама задача у рецепті розглядається із різними базами даних: DB2, Oracle, PostgreSQL, MySQL і SQL Server.

Також книга обіцяє, що навчитеся використовувати SQL для вирішення більш широкого спектру завдань — від операцій усередині баз даних, до передачі даних по мережі у додатку. Дізнаєтеся, як застосовувати віконні функції й спеціальні оператори, розширені методи роботи зі сховищами даних: створення гістограм, об'єднання даних в блоки, виконання агрегації змінного діапазону значень, формування поточних сум, підсумм тощо. Ефективніше трансформувати рядки в стовпці і навпаки, спрощувати обчислення всередині рядка, виконувати подвійне розгортання результуючої, виконувати проходи рядків з синтаксичним розбором рядків на символи, слова або елементи рядка.

Прийоми, пропоновані автором, дозволять оптимізувати Ваш код і відкрити перед вами нові можливості мови SQL.

Зауважимо, «SQL.Збірник рецептів» призначений тим, хто вже дещо знайомий з основами мови запитів SQL і хоче підвищувати +1 сходинку свій професійний рівень. Наприклад junior & middle qa engineer — книга рецептів буде супер, але в той же час «крутим» програмерам збірник виявиться пустим, а розглянуті у ньому проблеми дрібязковими.

Published:
Genres:
Tags:

Увага! Книга доступна завантажити безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.