Роман Савин

Книга Савина Тестирование pdf

Книга російською мовою. Це курс лекцій, котрі були написаний для людей, що бажають досконало освоїти науку тестування програмного забезпечення, отримати роботу у вітчизняних та закордонних Інтернет компаніях. Автор у «Тестирование DOT COM или Пособие по жестокому обращению с багами в интернет-стартапах» у доступній формі подав приклад, як саме поводити себе новому співробітнику у корпоративному оточенні, як саме досягти кар’єрного зросту та самовдосконалення.

Книга розрахована на широке коло читачів. Інформація, стисло, але цікаво, подана. Книга іт «Тестирование DOT COM или Пособие по жестокому обращению с багами в интернет-стартапах» Буде цікавою людям, котрі займаються безпосередньою розробкою програмного забезпечення, і тим, чия робота пов’язана з Інтернетом, а також особам, котрі намагаються зрозуміти кухню мережевих стартапів.

 

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Тестирование DOT COM или Пособие по жестокому обращению с багами в интернет-стартапах» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.