Сэм Канер, Джек Фолк

Книги для QA

Книга на російській мові. Автори видання, відомі спеціалісти в області розробки програмного забезпечення, розповідають про найважливіші та нетривіальні процеси під час створення складних програмних систем. «Тестирование програмного обеспечения» відрізняється від решти книг для тестувальників-початківців такими моментами:

  1. Книга прив’язана до умов реального світу. У ній кожен крок розглядається на прикладі справжніх компаній-розробників програмного забезпечення. Найбільш часто згадуються корпорації, розташовані у знаменитій Силіконовій долині.
  2. Автори «Тестирования програмного обеспечения» у видані розглядають широкий спектр важливих для майбутніх тестерів питань – починаючи від організації процесу тестування ПЗ і закінчуючи тестуванням різних видів контенту (документ, код).

Отже, книга розрахована на спеціалістів, котрі працюють у сфері розробки сучасного ПЗ. З моменту першої публікації «Тестирования програмного обеспечения» її прочитали мільйони людей у різних куточках світу. Відгуки про книгу лише позитивні. Програмісти вважають, що її необхідно прочитати усім, хто має хоч якесь відношення до створення або тестування сучасного ПЗ.

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Тестирование программного обеспечения» доступне під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.