Макгрегор Д. Сайкс Д.

Book Cover: Тестирование объектно-ориентированного программного обеспечения

Книга "Тестування об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення" — це ІТ книга безумовно практичних рекомендація, які головну увагу приділяють реальному плануванню і ефективній реалізації процесу тестування об'єктно-орієнтованого і компонентного програмного забезпечення.

У ІТ книзі "Тестування об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення" докладно розглядаються концептуальні відмінності технологій тестування об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення від традиційного процедурного програмного забезпечення. Завдяки величезному досвіду іменитих авторів, книга може послужити ефективним практичним і навчальним посібником для професійних розробників, пропонуючи готові технології побудови надійного, передбачуваного і високоефективного програмного забезпечення з налагодженим процесом тестування на всіх етапах — аналізом, проектуванням і реалізацією.

Серед іншого, увага приділяється таким питанням, як: тестування аналітичних і проектних моделей, тестування ієрархії успадкування, тестування класів, тестування взаємодій між об'єктами, тестування розподілених об'єктів, ефективний вибір тестових наборів. Пропонуються унікальні методики підбору тестових випадків, що забезпечують максимальне покриття та адекватність тестування. Незважаючи на те, що багато хто до цього моменту сприймають сам процес тестування як неминуче зло, після ретельного вивчення цієї ІТ книги погляди опонентів гарантовано зміняться на протилежні. Особливу користь книга надасть розробникам об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення для аутсорсингових компаній.

Книга доступна завантажити "Тестування об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення" безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.