Герд Дитхелм

Book Cover: Управление проектами Том 1. Основы

Про автора

Том ДеМарко - глава міжнародної консалтингової компанії Atlantic Systems Guild, що спеціалізується на побудові складних бізнес-систем, управління ризиками, реінжинірингу, побудові здорової корпоративної культури. Також вона надає допомогу в судових розглядах, пов'язаних з програмним забезпеченням. Член Асоціації з обчислювальної техніки (Association for Computing Machinery) та Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (Institute of Electrical and Electronics Engineers).
Веде активну викладацьку діяльність, пише статті та книги.

Для кого ця книга?

Для всіх, хто управляє проектами (особливо в області ІТ).

І для тих, хто бере участь в проектах. Це просто знахідка для менеджера, який втомився від читання нав'язливих посібників і історій успіху, а дзен-притчі про менеджмент не близькі йому за духом.

Про що ця книга?

На заході, влаштованому компанією для співробітників, що звільняються, містер Томпкінс знайомиться з чарівною жінкою. Та виявляється промисловим шпигуном. Поговоривши з ним трохи, вона ... присипляє його і перевозить в країну Моровію, де Томпкінс в результаті приймається за керівництво мегапроектом по розробці декількох програмних продуктів: країна має намір стати лідером високотехнологічного сектора.
По ходу справи він веде щоденник. А оскільки він почав грандіозний проект з нуля, йому належить пройти всі стадії і етапи: від набору команди і моделювання процесу розробки до усунення конфліктів і звільнення членів команди.
Більш того, Томпкінс з товаришами не обмежуються поставленим завданням. Вони організовують Лабораторію для експериментів з управління проектами. Хочуть з'ясувати, як рішення керівника змінюють динаміку розвитку проекту, що робить позитивний вплив на розвиток справи, а що - негативне.
У міру розвитку подій Томпкінс з'ясовує багато корисного. Як дізнаватися погані новини вчасно? Яке умова визначає успіх проекту? Які слова потенційного члена команди - сигнал до того, щоб тут же найняти його? Як і навіщо обчислювати розмір проекту в функціональних одиницях? Які корективи може внести самодурство сильних світу цього і що з цим можна зробити? Як знайти компроміс між кількістю людей в команді і швидкістю роботи? Не встигає він вирішити одну проблему - відразу з'являється інша.
А в кінці кінців містер Томпкінс виявляється ...
Втім, читайте самі!

Увага! Книга доступна. Завантажити "Deadline" можна безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.