Mike Cohn

Book Cover: User Stories Applied: For Agile Software Development

Здавалося б, що може бути простіше для користувача історій, які використовуються при описі вимог в гнучких методологіях розробки програмного забезпечення. Просто береш і записуєш функціональні вимоги в форматі "як ХТО я хочу ЩО і ЧОМУ". Виявляється, що і тут є свої нюанси.

У своїй книзі Майк Кон прямо-таки препарує цей інструмент підготовки вимог. Детально розібрані типові помилки при зборі і написанні історій, описані моделювання користувальницьких ролей, підготовка приймальних тестів, оцінка і планування ітерацій і релізів ПО.
Окремо порадували порівняння користувальницьких історій з варіантами використання (use case) і сценаріями, що використовуються при проектуванні інтерфейсів, опис впровадження історій в Scrum, а також приклад використання всього описаного інструментарію при підготовці реального проекту.

Про що ця книга
Ви дізнаєтеся, що таке хороші призначені для користувача історії і що робить історії поганими. Ви познайомитеся з практичними методами збору історій, що дозволяють добитися добрих результатів навіть тоді, коли можливість безпосереднього спілкування з користувачами відсутній. Автор демонструє, як систематизувати підготовлені для користувача історії, встановити для них пріоритети і ефективно застосовувати для вирішення задач планування, розробки та тестування програмного забезпечення.

▪Для кого ця книга
Книга буде корисна розробникам, тестувальникам, аналітикам і менеджерам проектів, які використовують будь-яку гнучку методологію програмного забезпечення

▪Фішка книги
Наочно покаже, як правильно писати розповідь користувача і чим вони відрізняються від варіантів використання і специфікацій / вимог. Якщо у вас немає тренера або досвідченого скрам-майстри, якщо у вас команда самоучок - книга буде дуже до речі.

▪Об автора
Майк Кон - один із засновників некомерційної організації Agile Alliance і керівник однієї з її програм - Articles Program. Професійно займається програмуванням з 1984 р, а початок його діяльності в якості керівника розробки програмних проектів відноситься до 1988 року, причому список його клієнтів включає такі відомі компанії, як Fidelity Investments, Viacom, Procter & Gamble, NBC і Citibank. В даний час Майк є віце-президентом з питань розробки програмного забезпечення в компанії Fast 401K, яка надає послуги з обслуговування приватних пенсійних рахунків в США. Автор ряду книг, присвячених різним питанням програмування.

Книга офігенна! Читається легко. Раджу всім айтішникам.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.