Марк Лутц

Book Cover: Вивчаємо Python

Книга «Вивчаємо Python» представляє собою введення в Python — популярна мова програмування, що використовується, як для розробки самостійних програм, так і для створення прикладних сценаріїв в самих різних областях застосування. Видання задумувалось, як навчальний посібник, основна увага в якому йдеться ядру мови програмування Python, а не прикладним аспектам його використання.

Це вже 4-те видання легендарного підручника «Вивчаємо Python» розробленого на навчальних матеріалах курсів Programing Python, які автор, Марк Лутц, веде вже протягом 10-ти років. Підручник «Вивчаємо Python» написаний «зрозумілою мовою» та розрахований на індивідуальну швидкість навчання. Нове перевидання значно розширене, книга охоплює версії, Python 3.0 і Python 2.6, з особливою увагою до версії 3.0, відзначаються усі відмінності, наявні в версії 2.6. і доповнене примітками відповідно найбільш істотних змін, котрі виникли внаслідок появи нової версії мови програмування Python 3.0.

У книзі представлені основні типи об'єктів у мові Python, порядок їх створення та роботи з ними, а також функції, як основний процедурний елемент мови. Розглядаються методи роботи з модулями і додатковими об'єктноорієнтованими інструментами мови програмування Python — класами. Включаються відомості щодо моделей і інструкцій обробки винятків, а також огляд інструментів розробки, які використовуються при створенні великих програм.

Кожна глава книги «Вивчаємо Python» завершується контрольними питаннями з відповідями на закріплення пройденого матеріалу, а кожна частина — вправами, вирішення котрих наведені в додатку В.

Увага! Книга доступна завантажити «Вивчаємо Python» безкоштовно під обкладинкою.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.