викладач курсу "Тестування ПЗ"

Іван розповідає про цінність курсу «Тестування Програмного Забезпечення» у Quality Assurance Group

Ivan-Nagirnyj

Іван Нагірнийвикладач курсів «Тестування ПЗ» та «Реляційні Бази Даних / SQL» у Quality Assurance Group, директор із забезпечення якості в компанії «CoreValue»;

Досвід: понад 10 років в ІТ сфері, десятки успішних проектів та сотні студентів ;

У чому особливість курсу «Тестування Програмного Забезпечення»?

Курс «Тестування Програмного Забезпечення» спрямований на цілеспрямованих людей, які здатні захоплюватися новими ідеями та хочуть розвивати власний потенціал у сфері забезпечення якості. Комплексний підхід до методики викладання та багатогранна програма курсу націлені на підготовку тест-інженерів з широким світоглядом та швидкою адаптацією до найрізноманітніших виробничих умов.

Однією із основних особливостей курсу «Тестування програмного забезпечення» – є навчальна програма, що базується на практичному досвіді реальних людей! Викладачі курсу – висококваліфіковані спеціалісти-практики із понад 10 річним досвідом роботи у сфері забезпечення якості, які мають величезне бажання ділитися власним досвідом, знаннями та навиками. Ми постійно працюємо та вдосконалюємо підходи та методики до викладання на курсі «Тестування Програмного Забезпечення», оновлюємо та адаптовуємо навчальну програму до усіх вимог та реалій роботи в ІТ компаніях.

Працюючи в ІТ галузі, я постійно навчаюсь чомусь новому, працюю над власним професійним розвитком та відшліфовую власні навички. Будучи директором із забезпечення якості відслідковую усі тенденції галузі: «яка потреба у тестуванні?», «що потрібно саме зараз ринку?», «які нові навики необхідно розвивати спеціалістам?». Звичайно ж, майже постійне перебування у професійному оточенні накладає свій відбиток на мене, як на викладача курсу😊.

“Моя місія, як викладача курсу «Тестування Програмного Забезпечення», полягає у допомозі студентам навчитись бути гнучкими до змін виробничого середовища і знаходити власний вектор розвитку!”

Які у Вас вимоги до студентів?

Основна вимога до студентів – це бажання навчатись і готовність багато працювати!😊

Яка основна цінність курсу для студентів?

Під час навчання на курсі «Тестування Програмного забезпечення» сумлінні студенти отримують ґрунтовну теоретичну базу та здобувають достатній практичний рівень знань для початку роботи тест-інженером.

“Практичні заняття на курсі «Тестування Програмного Забезпечення» у Quality Assurance Group – це реальний досвід, реальних людей на реальних проектах”

Основна цінність курсу – це реальний досвід, який базується на величезній кількості практичних занять у QACoworking Center. Навчаючись на курсі, працюючи в команді, обмінюючись досвідом, спілкуючись у середовищі однодумців, студенти розвивають необхідні риси та навики успішних тест-інженерів!

Як стати успішним тест-інженером?

Щоб стати успішним тест-інженером необхідно багато і сумлінно працювати 😊.

IT — дуже динамічна галузь, і щоб стати не лише успішним тест-інженером, але й залишатися конкурентоспроможним спеціалістом, необхідно постійно працювати над власним професійним та особистісним розвитком.

Для спеціалістів, які вже працюють у сфері тестування програмного забезпечення, щоб досягнути успіху необхідно:

  • Навчитись вчитися постійно! Життя не стоїть на місці і сфера тестування програмного забезпечення теж! Якщо ж Ви вже є хорошим спеціалістом не зупиняйтесь, намагайтесь постійно підвищувати рівень Ваших знань, шукайте можливості вдосконалювати професійні навички
  • Навчитися бути гнучкими до змін технологічного середовища, адже технології змінюються і вдосконалюються постійно, і ті люди, які зможуть швидко адаптуватись до змін – будуть успішними! Не звикайте до правил, обов’язків та процедур з якими Ви працюєте щодня, адже вже завтра все може змінитись!

На Вашу думку, що потрібно людині, щоб досягнути успіху?

Щоб досягти успіху потрібно багато працювати не лише над професійним, але й над особистісним розвитком! З власного досвіду скажу, що це в ІТ точно працює!😊

“Успішні люди – це цілеспрямовані особистості, які гнучко і легко адаптовуються в колективі, розвивають власну асертивність та постійно навчаються!”

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.