Всі права сайту захищені. Використання матеріалів сайту тестування і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу Спільноти Quality Assurance Group заборонено.

Знаходячись на веб-сайті www.quality-assurance-group.com, Ви погоджуєтеся з викладеними нижче умовами користування:

  1. Користування веб-сайтом www.quality-assurance-group.com, регулюється даними умовами користування,а також чинним законодавством України. Якщо Ви не погоджуєтесь із даними Умовами користування і не приймаєте їх повністю або частково, просимо Вас покинути Сайт.
  2. Всі матеріали, розміщені на сайті www.quality-assurance-group.com, крім випадків, коли явно вказаний інший власник матеріалів, є власністю Спільноти Quality Assurance Group. Передрук будь-якої інформації із сайту www.quality-assurance-group.com допускається лише за принципом «Без змін» (виключаючи розміри графічних файлів) і лише на сайтах мережі Internet.

Спільнота. Quality Assurance Group забороняє:

  • використовувати Сайт для розміщення або передачі програм, які можуть заподіяти шкоду будь-якій апаратурі, програмному забезпеченню або устаткуванню;
  • використовувати Сайт з метою порушення прав інших осіб, а також обробки персональних даних інших користувачів Сайту;
  • обмежувати або перешкоджати використанню Сайту іншими особами, порушувати роботу Сайту або серверів і мереж, що забезпечують роботу Сайту, а також порушувати вимоги, процедури, правила і норми роботи цих мереж;
  1. Передрук інформації, яка належить Спільноті Quality Assurance Group, в друкарських засобах масової інформації можливий лише з письмової згоди Адміністрації Сайту.
  2. Спільнота Quality Assurance Group не несе перед користувачами сайту відповідальність за будь-яку втрату або збитки, понесені останніми в результаті невірного/незаконного користування сайтом.
  3. Сайт може містити посилання на сайти, що належать або керовані третіми особами. Спільнота Quality Assurance Group не контролює і не відповідає за зміст, правила захисту конфіденційності і безпеку цих сайтів.