Loading Події

AI & Big Data Day 2019

04/06/2019 @ 08:00 am - 04/06/2019 @ 05:00 pm

06 Кві 08:00 am - 05:00 pm

👁Праця пристроїв та програм із штучним інтелектом поряд із людиною — це вже зовсім не фантастика, а досить близьке майбутнє.

🧠Останніми роками відбувся значний поступ у розвитку концепцій машинного навчання. Машинне навчання добре себе зарекомендувало у сферах: науки, маркетингу, у галузях автоматизованого промислового виробництва (робототехніці), високотехнологічному програмному забезпеченні, медичних проектах (у розпізнаванні хворих клітин), кілька прикладів.

Будьте певними! Людська цікавість, допитливість, азарт підживлюють жагу інтересу, творчості та уяви, тому головний прогрес ще тільки попереду!

🗣Найтуристичніші погляди кажуть, що програми будуть створювати самих себе. Жодного Аджайлу! Штучний інтелект закодить усе швидше і якісніше. Машинне навчання зможе повністю усунути людські помилки.

🧠Таким чином під керівництвом штучного інтелекту не тільки вирішиться давня проблема №1 рутинності, проблеми із масштабованістю, але й будуть зекономлені ще значні час і гроші. А це у свою чергу реально повпливає на прибуток і ринок конкуренції.

Для підприємств, які намагаються в повній мірі бути залученими в парадигму нової цифрової економіки, впровадження штучного інтелекту і машинного навчання стає одним з ключових завдань.

Проте, то тільки найоптимістичніші погляди. Насправді машинне навчання не замінить зовсім людини, тому що не може вирішити багато життєвих проблем.

Передбачається, що попит зростатиме на фахівців Artificial intelligence, Mashine Learning, споріднених Big Data & Data Engineering. А тестувальникам потрібно буде їм допомагати. Тестувальник на проекті, де задіяний штучний інтелект, логічно повинен буде забезпечувати якість та його безпечність штучного інтелекту.Тому,

По-перше: Для цього тестувальнику потрібно знати, як воно створюється?

По-друге: Вміти Автоматизовувати.

По-третє: Бути в тренді сучасних тенденцій.

По-четверте: Розвивати своє креативне мислення і кмітливість, щоб реалізовувати тест-дизайни, які ефективно зможуть проаналізувати гігантські масиви даних, і писати такі тест-кейси, які завжди будуть попереду найпросунутішого Штучного Інтелекту.

Запрошуємо на конференцію. Знижка для учасників спільноти QualityAssuranceGroup на всі квитки 15% промокод PROMOCODE http://bit.ly/2GKOkz7

Details

  • Start:
    Кві 06 @ 08:00 am
  • End:
    Кві 06 @ 05:00 pm

Organizer

Venue