IT Event meetup

Комусь ця тема може видатися дрібязковою і цілком не вартою уваги, але мабуть у багатьох із Вас, як і у мене є ПРОБЛЕМКА… Признаюся я надто часто ловила себе на думці: “Ой, які класні ІТ події !!! Який корисний ІТ захід! На додачу БЕЗКОШТОВНА 👏 Прикольно!!! Точно піду! 100% А у час проведення події надходить інформування… і я УПС!!! Забула…робота захопила… Блін, вже пізно кудись йти, а я так хотіла!!! Запису на відео непередбачено…

Спілкувалася із кількома знайомими на цю тему, вони казали, що узагалі бувало платили дійсно великі гроші, і пропускали навіть таким чином значні галузеві ІТ конференції, бізнес події по аутсорсу, айті форуми, виставки!

Ось, я вже майже рік свідомо не реагую на жодну рекламу ІТ Заходів, бо й так на них не попадаю. На превеликий жаль, така сама історія у мене з книгами. По відкладаю, те що хочеться почитати – в результаті маю захаращений робочий стіл на ПК і телефоні, гарні підставки під горнятка з кавою біля ліжка.

Я усвідомлюю. Я розумію. Будь-який IT захід – важлива частина розвитку кар’єри у ІТ. Це можливість отримати нові знання і інформацію, встановити корисні контакти та заявити про себе. Причому участь у якості учасника, може бути такою ж ефективною і приносити таку ж користь, як і виступ перед аудиторією з доповіддю та презентацією.

Тому для мене такі обставини це ЧЕРВОНИЙ сигнал задуматися над своїми тайм менеджментом, самоменеджментом та плануванням ІТ подій включно! Я трішки погуглила це питання у інтернеті і, як для себе, зібрала наступні поради експертів:

Як отримати максимум користі від відвідування IT події, а також просто добре провести час?

1. Визначте ціль, що Ви хочете отримати від участі в тому чи іншому ІТ заході. Складіть невеликий план і чітко дотримуйтесь його.

Перерахуйте в умі, а ще краще на папері чого Вам потрібно навчитися. Потім виділіть які дрібні навики покращити у першу чергу, заради досягнення великих, стратечічних цілей. Без сформованої цілі, ефект від ІТ подій буде незначний і подекуди непередбачуваний. І того у підсумку може вийти просто така собі прогулянка.

Збагніть, що усього на світі досконало не вивчиш! Прогрес пішов на стільки уперед, що якщо вже навіть братися за 5-6 напрямів діяльності, то Вам вдасться лише «плавати» у кожному з них. Вивчіть краще 2-3 напрямки технологій, однак краще. Не хапайтеся за все що Вам подобається. Сьогодні на ринку прослідковується тенденція – цінуються більше вузькоспеціалізовані фахівці, які досконаліше орієнтуються у тих чи інших питаннях. Звісно, інколи зрідка від плану можна відійти сходити наприклад, на мастер клас по виробництву шоколадних цукерочок, покращити свій настрій 🙂

Попередня підготовка до ІТ Заходу:

2. Сплануйте свій розклад. Врахуйте Ви не зможете усюди потрапити, куди хочете. Вам потрібен час на відпочинок після важкого робочого дня – Ви не робот або машина. Обов’язково додавайте подію у додаток нагадування на телефоні або Google календар.

3. Відберіть ІТ події по пріоритетності тем які вони охоплюють, і є для Вас важливішими, зважайте на 2 попередні поради.

4. Визначте ключові фігури. Уважно ознайомтеся зі списком виступаючих спікерів, організаторів. Погугліть в інтернеті відеовиступи попередніх років на YouTube. Перегляньте сторінки у соцмережах спікерів, ознайомтеся із дописами на спеціалізованих ІТ сайтах. Ознайомтеся із відгуками учасників конференцій попередніх років, зазвичай конференції повторюються із цією періодичністю. Тобто ще раз переконайтеся, що ІТ подія, яку Ви відібрали дісно варта Вашого часу та грошей (якщо платна).

5. Витратьте невелику кількість часу, прикладіть незначні зусилля, щоби належно підготуватися до заходу і своєї участі в ньому. Зареєструйтеся. Купіть квитки. Визначтеся, з ким з учасників Ви хотіли б поговорити особисто, задати якісь питання які Вас цікавлять. Відведіть час навіть на перевірку поштових розсилок, соцмереж і дзвінки друзям.

ДРУЗІ: набагато простіше відновити старі контакти, аніж завести нові знайомства. Якщо у Вас вузька спеціалізація, плануйте одразу на IT event -і зустрічі з людьми, які розділяють Ваші інтереси. Запросіть разом з Вами на обрану ІТ подію колег, друзів, усіх кому так само може бути корисний досвід і знання спікерів. Це гарний привід зустрітися.

6. Одягніть зручний одяг. Якщо Ви одягнетеся недоречно, будете почувати себе некомфортно і такий стан багато чого зіпсує. Пам’ятайте, що Вам певне доведеться довгий час перебувати «на ногах» максимально комфортне взуття теж вкрай важливо. Тому, якщо захід не передбачає особливого дрес-коду, виберіть щось стандартне в стилі casual, що не обмежує руху – наприклад, джинси, футболка, сорочка з тканини, котра не мнеться, щоб Ви виглядали охайно і презентабельно.

Під час ІТ події

7. Не забувайте за чим Ви прийшли! Налаштуйтеся на отримання інформації будь-яка конференція – відмінна можливість отримати нові знання і корисну інформацію. Під час виступів доповідачів уважно слухайте інколи конспектуйте. Зараз, для цього активно використовують комунікатори, ноутбуки, планшети, тому дуже легко фіксувати необхідну інформацію за їх допомогою, а не лише в паперові зошит, блокнот.

Але при цьому не відволікайтеся на свій смартфон занадто часто: листи, повідомлення з мессенджерів. Це, звичайно ж, буде дуже важко зробити, але хоча б постарайтеся.

ІТ Події

Принесіть з собою зарядний пристрій до свого девайсу, щоб змогли занотувати все, що потрібно. І щоб з Вами не сталася неприємність у самий непідходящий момент.

8. Якщо Ви потрапили на сесію, на якій Ви бачите, що не отримуєте корисної інформації не соромтеся встати і вийти, перейти у інший зал. Звісно, але не бігайте і не мотайте круги туди-назад 🙂

9. Залишити роботу на роботі. Якщо Ви фізично перебуваєте, скажімо на ІТ на конференції, але подумки повертаєтеся до офісу, бо знову ж таки не можете відірватися від листів або продовжуєте відповідати на телефон, то, звичайно, немає сенсу в тому, що Ви знаходитесь на конференції.

10. Розслабтеся і будьте впевнені.

11. Підслуховуйте розмови у кулуарах, у вестибюлі, зонах. Поглинайте інформацію неначе губка від оточуючих. Існує думка, що для того щоб встановити цінні контакти, віднайти замовників, партнерів – кому кого потрібно, узагалі увесь час потрібно провести «тусуючись» за лаштунками, але у мене інший погляд. Усього має бути в міру!

12. Будьте активні і товариські. Проте для того, аби завести нові знайомства, використовуйте краще перерви на каву і обід. Знайомтеся, розширюйте коло знайомств з людьми у яких однакові із Вами інтереси. Обов’язково представляйтеся!

Приверніть до себе увагу, розпочніть розмову із запитання, намагайтеся підтримувати цікаву дискусію, не задовольняйтеся короткими відповідями співрозмовника, більшість людей люблять розповідати і коли їх уважно слухають.

Якщо Ви відчуваєте незручність під час спілкування з незнайомими людьми і Вам важко першим завести розмову, тренуйтеся. Розвивайте і відпрацьовуйте навички спілкування як в офісі, так і за його межами. Ініціюйте розмову з людиною в ліфті, спитайте поради у продавця в магазині. У такий спосіб Ви поступово подолаєте дискомфорт під час спілкування з незнайомими людьми.

13. Обмінюйтеся контактами, френдіться у соцмережах. Відмічайте собі у записах або візитівках людей: назву ІТ заходу, дату його проведення, фіксуйте інші важливі моменти. Це дозволить Вам більш якісніше згодом встановити зворотній зв’язок, направити інформацію про себе, свою компанію, проекти іншим учасникам.

14. Шукайте потенційних роботодавців, клієнтів під час ІТ заходів event -ів. Це цілком реально! Вони можуть бути серед організаторів, спікерів, делегатів, а також звичайні люди, які можуть надати Вам рекомендацію або стати джерелом важливої інформації. Уважно ознайомлюйтеся з роздатковими матеріалами, які Ви отримуєте під час заходу.

Після ІТ event

15. Робіть Follow Up це означає зконтактувати, надіслати відгук у Лінкедін після event -ів, з новими людьми, з якими Ви познайомилися під час. Не затягуйте, зробіть це протягом 1 тижня, доки Вас пам’ятають.

16. Діліться отриманими знаннями й інформацією під час і після відвідування IT event з Вашою аудиторією у соцмережах, наприклад опублікуйте пост присвячений події з хештегом події, якщо Ви блогер напишіть цілу статтю відгук “Як це було?” з фотографіями, зробіть електронну розсилку підписникам, або якщо просто ведете публічний канал десь у Телеграмі можете скинути посилання на свої замітки.

Для колег по роботі гарно підготувати невелику презентацію, організувати коротку зустріч з обговоренням, яка дозволить Вам обговорити актуальні робочі питання спільні з темою ІТ події, яка відбувалася. Особливо цей момент актуальний, якщо відвідували подію разом із колегами, було кілька сесій і потоків, і Ви природно розділилися щоб охопити якомога більше інформації. На мітингу можете обмінюватися інформацією.

17. Подякуйте організаторам заходу гарним відгуком. Якщо Вам усе сподобалося, Ви гарно провели час, все відбулося як Ви спланували чому б ні? Будьте вдячні!

Чи варто платити дорого за квитки на конференції, ІТ події, заходи, meetup?

………..Думаю, так, варто. Я знаю, результат від інвестиції в участь в ІТ події чи заході доволі складно оцінити. Але в першу чергу, Ви жалієте гроші собі. І в більшій чи меншій мірі перепрошую на слові 🙂 це «жлобство» впливає на розвиток Вашої кар’єри і майбутньому. Зрозуміло, на дорожчих ІТ подіях не має зівак. Великі гроші виступають у ролі «фільтру» платять ті кому дійсно цікаво і кому треба! І якщо Ви не почуєте потрібної відповіді із доповіді спікера, то 100% познайомитися з людьми які поділяють Ваші інтереси.

Афіша Заходів та ІТ Подій, Воркшопів, Семінарів, цікавих тестерам ознайомитися за посиланням на нашому інфопорталі розділ ЗАХОДИ Слідкуйте за QA календарем подій і не тільки на DOU

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.