Вхід в IT

Моя робота працювати на вході у компанію. До мене першими потрапляють люди далекі від IT, бажаючих сюди потрапити — пишуть, телефонують, інколи приходять на зустрічі. Вони цікавляться нашими Курсами Тестування Програмного Забезпечення І спілкуючись із ними відзначу, нерідко, досить-таки дивні судження, можливо у якісь мірі Ви побачите себе:

  • тестування, це не «круто», а ось програмування — «крутяк !!!» Питання…Для чого тоді цікавитися курсами тестування?
  • тестувальники — це «мавпячий рівень !!!» Хочу бути кимось вищим! Неправда, тестування програмного забезпечення давно перейшло від рівня лише банального ручного тестування до комплексного рівня забезпечення якості — Quality Assurance, що охоплює весь цикл розробки програмного забезпечення із застосуванням програмних інструментів для підтримки процесу тестування. Варіант, більш просунутого рівня, займатися автоматизованим тестуванням програмного забезпечення.
  • я не бачу себе тестувальником, хочеться бути проджект менеджером(Project manager), бізнес аналітиком(BA), архітектором, DevOps -сером. Ну, розумієте? Не, знаю суті, обов’язків цих професій. Але, категорично!!! Тільки не тестувальником — так, розуміємо, ремесло тестувальника хороший старт, щоби потрапити у суміжні із тестуванням сфери IT. Окрім того, останнім часом, справа навіть не в тому, що потрібен менший початковий чемодан знань, КОНКУРЕНЦІЯ значно менша ніж серед розробників(Developer).

Відтак розмова продовжується трактуваннями, які бувають професії у IT. У чому полягає праця тієї чи іншої професії у IT. Окресленням кар’єрних перспектив. Поясненнями шляхів руху із QA.

Ця схема узята із DOU. При виборі схема збільшується. Трішки застаріла, бо датується 2011 -роком. Все ОК. Згодом ми її дещо підправимо. Та принципі по ній добре видно картину, як більш-менш прогнозовано побудувати свою кар’єру у IT. Очікувана швидкість підвищень приблизно раз на рік, якщо сильно не факапити, у розумінні ДУЖЕ сильно помилятися. Шлях від простого початківця тестувальника до хорошого Сеньйора(Senior QA) по схемі займе 3-5 років, високого посадового адміністративного фахівця, думаємо — років 5-7 аби орієнтувалися у строках. Проте підкреслюємо, цей ріст можливий тільки за умови постійної самоосвіти, навчання та самодисципліни! Вірно зауважили… паралельно кардинальне зростання зарплатні відбувається при пререході з одного квадрата на інший. А так 5%-7% що-півроку.

Заради ще більшої компетентності Вас наших любих читачів та фолловерів під тегом #Кадровик & #Кар’єра IT Детально описуємо усі професії у IT, потенційно здатних зацікавити. Клікайте, Читайте:

У зв’язку із тим, що наш ресурс призначений для тестувальників. Посади, ролі, професії у IT нами описуються більше з точки зору тестування. Наводиться перелік додаткових знань і досвіду потрібних для зростання САМЕ фахівцю у галузі Quality Assurance.

Пам’ятайте! Не завжди варто намагатися стрибнути вище себе, заглядаючися на інших — надзвичайними зусиллями вичавлювати із себе код на низькорівневих мовах програмування. Можна бути хорошим тестером і, в загальному, отримувати за це ХОРОШІ гроші. Хороший тестер — це вже практично програміст.

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.