Он-лайн курси
 Udacity Software Testing Methods
 Udacity A/B Testing
 Udacity Software Debugging
Udemyпосилання на курси по тестуванню програмного забезпечення Software Testing
Udemyпосилання на безкоштовні курси
 Telerik/QA-Academy
 www.codeschool.com
 ITDVN
 Free Code Camp370 free online programming computer science courses
  Python
pythontesting.net
Cool sites
Ministry of Testing
 Quizful
tutorialspoint.comне лякайтеся індійського сайту 😀 сайт прикольний тим, що він оформлений у стилі зібрання конспектів по різних технологіях Computer Science. Листаєте до розділу Tutorials Library. Цікавить якесь питання, вибираєте і читаєте невеличкий конспект найголовнішого на сторіночку. Є багато он-лайн тестів і задач для перевірки знань (з відповідями). Присутній модуль online IDE типу CodePen для програмування codingground
http://overapi.com/Ще один сайт зі шпаргалками на всі випадки життя.
Guru99
CodeGalaxyмобільний додаток для тестів на Android
Software Quality Assurance & Testing
 StickyMinds
TechWell Communities
Test MagazineСправжній журнал у форматі електронної книги для тестувальників із щомісячними випусками, присвяченими певним темам. Наприклад: Тестування Безпеки, Devops, Data Management, Gaming тощо. (Великобританія)
Особисті блоги всесвітньо-відомих тестувальників
Сем Канерблог одного з батьків світового тестування, Сема Канера, Людина, яка написала кілька класичних книг по тестуванню (Книги Сема Канера завантажити, читати безкоштовно у ІТ бібліотеці книг.)

Також Сем Канер розробив унікальний курс навчання для Junior тестерів, написав багато хороших статей. Если Ви гарно володієте англійською мовою — почитайте обов’язково, для професійного зростання. На жаль, блог Сема Канера не підтримується із 2016 року.

James Bach’s BlogБлог ще одного всесвітньо відомого гуру тестувальника, Джеймса Баха. Він розробив кілька популярних технічних засобів тестування, особливо в галузі дослідницького тестування. Джеймс Бах викладає свій власний курс по тестуванню. Ми впевнені цей Блог буде дуже цікавим, як початківцям тестерам, так і тестерам з досвідом.
Michael BoltonБлог Майкла Болтона, ще одного дуже талановитого тренера по тестуванню, консультанта. Майкл пише надзвичайно докладно і зрозуміло. Спонукає читачів мислити логічно, як тестери шукачі, аналізувати свої дії, розвиватися в своїй професії.
Джоанна Ротман (Johanna Rothman)
Підкасти
Test Talks/Joe Colantonio
Стандарти
The International Software Testing Standard
Testing Standards Working Party
Standard for Software Component Testing
 International Software Testing Qualification Board
docs.microsoft.com платформа для технічної документації Microsoft, довідкового вмісту для API, зразків коду, засобів швидкого налаштування та навчальних посібників для розробників і фахівців у сфері IT.
Тестування Безпеки
OWASP
Хороші російські сайти
Методологія гнучкої розробки
Scrum Methodology сайт по вивченню скраму з відеороликами, картинками, презентаією матеріалу.
qaru.siteЗа змістом сайт нагадує Стековерфлоу, але питання зосереджені перевжно навколо теми QA. Доволі помічний сайт для тестувальників особливо, якщо шукаєте відповідь на “заковиросте питання” по QA management, техніках тест-дизайну, автоматизованому тестуванню.
 
https://docs.google.com/document/d/1PdfKMDfoqFIlF4tN1jKrOf1iZ1rqESy2xVMIj3uuV3g/pubМануал по XPath
 
PMX JournalЖурнал публікацій від PM Book
http://www.free-management-ebooks.com/Сайт про все на світі для проджект-менеджерів
https://brainrain.com.ua/category/blog/Сайт про все на світі для проджект-менеджерів