course-curriculum-15

Для всіх хто зібрався «із духом» вивчати Linux рекомендую почитати у вільний час на дозвіллі кілька книг. ОБОВ’ЯЗКОВО одночасно практикуючись. У запропонованих книгах по Linux немає нічого складного, як і анонсовано вони всі для «лінуксоїдів» початківців. Плюс грандіозні «плюшки» падуть на Вас із неба! Усі ІT книги можете собі читати он-лайн, копіювати, безкоштовно завантажувати у форматі PDF на нашому сайті. Окрім перерахованих тут кількох книг за посиланням розміщено ще багато-багато книг по Linux, і бібліотеку обіцяємо поповнювати.

«Linux. Карманный справочник» Скотта Граннеманна

Linux. Карманный справочник

Відмінна книга!!! грамотно систематизована по подачі матеріалу, читається на одному диханні. Ідеально підходить для вивчення усіх найвідоміших команд Linux. Але знадобиться й у арсеналі професіоналів у якості нагадування призабутих команд, що вилетіли ненароком з голови.

Книга «Linux. Карманный справочник» це короткий посібник по основним командам операційної системи Linux. В ній знайдете опис більшості команд, необхідних у повсякденній роботі тестувальника теж. У перших розділах представлені найелементарніші відомості про роботу із системою. А в міру просування по сторінках даної книги по Linux, матеріал поступово ускладнюється, освоївши його, будьте певні будете в змозі на 90% вирішувати досить серйозні завдання.

Друга книга, яку я б порадила тим, хто вже трохи знайомий із системою Linux і хоче зрозуміти вже її нутрощі:

«How Linux works» Брайана Варда

How Linux works

Книга ІТ «How Linux works» бестселлер, вона є улюбленою у багатьох фахівців. У ній описано всі тонкощі роботи з ОС Linux, системне адміністрування, глибокі механізми, що забезпечують низькорівневий функціонал Linux. Допомагає здобути базові знання про роботу з ядром Linux і пояснює принципи правильної експлуатації комп’ютерних мереж. Також у книзі зачіпаються питання програмування сценаріїв під оболонкою мовою С#, висвітлюються теми захисту інформації, віртуалізації ін. цікавеньке.

«Настольная книга по Debian», Рафаель Херцог, Ролан Ма

Настольная книга по Debian

Один з кращих посібників Linux. Зручний та великий довідник по дистрибутивам, заснованих на Debian: від інсталяції системи до гнучкої конфігурації вузькоспеціалізованих утиліт і сервісів. Нове, перероблене видання 2016 -го року підійде як новачкам, кому подобається цей дистрибутив, також досвідченим адміністраторам по Ubuntu / Debian / Mint.

«Карманный путеводитель по Linux», Дэниела Барретта

Дэниел Барретт «Карманный путеводитель по Linux» 3-е изд. (2016)

Книга по Linux «Кишеньковий Linux» призначена для тих хто планує використовувати ОС Linux у повсякденному житті, ця книга теж сформована більше у формі покрокового гайду щодо вдосконалення навичок володіння основними командами і командним рядком. Книга здатна відповісти на багато питань, що виникають у користувачів щодня. Досвідченим користувачам книжка стане в нагоді аби швидко знайти відповідь на раптово виникле питання? Третє видання доповнене багатьма новими командами, запропонованими читачами попередніх видань.

Під кінець, для тих, хто вже хоче навчитися писати Bash скрипти:

«Pro Bash Programming», Кріс Джонсон

Pro Bash Programming

Ну і вже дісно наостанок, на навчальній платформі edX є класний курс Introduction to Linux за рецензією самого Лінуса Торвальдса. Цей курс дає базові практичні знання графічної оболонки і командного рядка для всіх найпоширеніших дистрибутивів Linux. Курс БЕЗКОШТОВНИЙ, платний лише сертифікат.

Бувайте, вдалого вивчення !!!

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.