ІТ сьогодні в Україні, та зокрема у Львові — найперспективніша галузь економіки. Приваблює можливістю виконувати цікаву інтелектуальну роботу, і отримувати за це достойну винагороду. Заробітна плата у ІТ у кілька разів перевищує середню по країні. Зазвичай переглядається двічі на рік, підвищується на 10-15%, плюс наявність гарного соціального пакету та різноманітних відшкодувань. Всі ІТ компанії забезпечують комфортні умови праці своїм працівникам у сучасних офісах.

Тестування Програмного Забезпечення — це чи не єдиний напрям у IT, у який потрапити можливо ДУЖЕ швидко, не знаючи поглиблено, не те що набору мов програмування, узагалі жодної мови програмування! Тим не менш тестувальники ПЗ затребувані у ІТ на рівні програмістів. Усі компанії наймають спеціалістів із тестування програмного забезпечення майже на кожен проект. Оскільки разом із ними, задіяні у випуску програм високої якості. І заробітна плата у тестувальників не набагато відрізняється заробітної плати програмістів.

Передбачається, кількість #Вакансій у галузі Тестування Програмного Забезпечення у Львові й далі стабільно зростатиме до рівня Києва.

Тому цією лазівкою бажає скористатися багато люду. Отримати високооплачувану роботу без досвіду. А по законам економіки, попит спричиняє пропозицію. Різноманітних курсів тестування, не злічити, настільки ж їх багато. На жаль якість навчання у більшої частини – задовільна, головна мета – заробити якомога більше грошей на довірливих, випускники таких курсів тестування самостійно намагаються довчитися. Самостійно знайти роботу.

Курси Тестування Програмного Забезпечення від QA Group вирізняються:

ми не є курсами одноденками!

ми успішно працюємо на ринку із 2011 року;

наші курси тестування передбачають подальше працевлаштування випускників;

отримані теоретичні знання із тестування будуть достатніми для самостійної роботи;

ці ж теоретичні знання закріплюються на унікальному, лише для наших студентів, безоплатному стажуванні на реальних проектах від різних ІТ компаній Львова, України та закордонних.

ІТ фірми, де працюють наші випускники, задоволені швидкістю адаптації до, інколи надзвичайно складних, виробничих умов. А також позитивно вражені професійністю тест-інженерів, які пройшли навчання в QAGroup;

ми скеровуємо студентів для подальшого розвитку у правильне русло на майбутньому їх професійному шляху;

тут на сайті ми створили площадку для розвитку кожного.

Якщо Ви так само відповідально поставитеся до нашої співпраці, так як ми ставимося до своєї роботи – Ви отримаєте високооплачувану перспективну роботу за 3,5 місяці. Випускники QA Group