Курси тестування QualityAssuranceGroup створені в далекому 2011 році — фахівцями Забезпечення Якістю із досвідом 10+ років у ІТ. Починаючи від масштабних продуктових компаній, до власних стартапів. Тобто людьми із довготривалим, серйозним виробничим досвідом. І людьми, які досягли значних кар’єрних успіхів на цій стежині, й яким, однозначно, буде чим цінним поділитися.

Для когось здасться примха, але на цьому моменті ми наголошуємо! QualityAssuranceGroup — це не є курси тестування, у звичному розумінні й значенні цього визначення.

QualityAssuranceGroup — це перш за все професійна спільнота, добровільне об’єднання із різних спеціалістів, що пов’язали своє життя із якістю програмного забезпечення серйозно. Спільнота розпочала формуватися із викладачів і студентів, а потім друзів, далі долучалися друзі друзів, родичі та знайомі. На сьогодні об’єдання налічує 3500+ зацікавлених осіб у фейсбуці. Також цією спільнотою розвивається даний журнал.

Головна ціль спільноти QualityAssuranceGroup — допомогти усім бажаючим успішно розпочати кар’єру в ІТ. Саме тому не має строгого відбору пов’язаного із англійською мовою чи знанням основ тестування ПЗ і програмування на навчання в QualityAssuranceGroup. Важливі тільки — мотивація, відповідальність і устремління дійти до кінця! Ми навчимо усього необхідного тестування з нуля!

Щоб потрапити на навчання до QualityAssuranceGroup потрібно:

Лише зареєструватися. Курси тестування у нашій спільноті планово відбуваються тричі на рік. Щоразу перед кожним набором є безкоштовна презентація, щось подібне на мастер клас, навіть пробний урок — аби можна було зорієнтуватися чи підходить, конкретно така робота Вам.

Програма курсу тестування:

Курси тестування розроблені за ексклюзивною програмою — достатньою і трохи більше на посаду junior qa engineer. За програмою, навчання ведуть десяток викладачів. Немало важливо! Викладачі стабільні, не змінюються протягом навчального семестру. Основні викладачі, як уже згадувалося 10+ років у ІТ. Третина — викладають уже наші студенти попередніх випусків, і це для нас одна з найбільших радостей, що вони досягли такого значного особистого рівня, що можуть сміло ділитися знаннями із молодшими поколіннями студентів.

Як проходить процес навчанню тестування:

Навчання ДУЖЕ інтенсивне, але веселе. Слід приготуватися багато працювати над собою, щоби добре підготуватися до майбутньої роботи. На час про будь-які розваги доведеться забути зовсім.

Звісно все починається із теорії, яка закріплюється практичними завданнями. Усі завдання перевіряються викладачами й менторами. По шкільному опісля кожної теми — контрольна робота. В кінці — захист проекту. Сертифікат про закінчення курсу тестування QualityAssuranceGroup отримають студенти без заборгованостей. Студентам, за яких буде соромно і за чиї знання не зможемо ручитися — сертифікати по проходженню курсу тестування не видаються!

Найцікавіше, як ми допомагаємо із працевлаштуванням?

З багаторічним досвідом у QualityAssuranceGroup сформувалася комплексна схема працевлаштування випускників. Ми хочемо, щоб людина мала можливість обирати компанію, в якій хоче працювати. Тому ми не пропонуємо і не нав’язуємо певної компанії. Активно сприяємо у пошуку вакансії junior qa engineer ручного тестування у різноманітних компаніях. Надаємо рекомендаційний супровідний лист.

Команда з HR director та помічника допомагають створити професійне резюме та заповнити вірно профіль у діловій мережі Лінкедін. Навчають яким чином у подальшому його розвивати. Також попередньо проведуть тестові співбесіди для перевірки Soft та Hard skills. Вкажуть на помилки. Готуватимуть індивідуально до кожної співбесіди. У випадку, якщо від ін. HR куди Ви направлялися на роботу надійде зворотній відгук, чому саме не підійшли — такі моменти теж коригуватимуться.

Що відбувається після працевлаштування?

Так, ми продовжуємо плідну співпрацю. Важливо, у будь-якому випадку, при будь-яких розкладах жоден студент QualityAssuranceGroup не залишається за бортом. У нього є міцна опора, вічна підтримка з однодумців ще у кількох закритих ком’юніті. Присутня можливість обмінюватись досвідом та кар’єрними можливостями з іншими студентами. Можна задавати питання, котрі виникають по ходу роботи тестувальником і очікувати на консультування колег, хто знає відповіді. Погодьтеся — це вселяє додаткової упевненості новачкові. Є окрема спільнота із працевлаштування із вакансіями — ніхто не забороняє надсилати відгуки на них, уже працевлаштованим випускникам та змінювати роботу й не раз.

Навчання на інших напрямках related тестуванню в нашій спільноті:

Дбаємо про те, щоб випускники були на правильному шляху розвитку своєї кар’єри. QualityAssuranceGroup сприяє подальшому розвитку набором додаткових курсів:

  • курси автоматизованого тестування Java та Python;
  • курси тестування безпеки;
  • курси проектного менеджменту;
  • курси SQL;
  • тренінги Soft Skills.

Переглянути розклад, актуальну детальну програму, зареєструватися на потрібний курс можете у розділі КУРСИ.

Також ми постійно проводимо зустрічі з лідерами індустрії, дружні зустрічі, поїздки, святкування, корпоративи, які зможеш відвідувати 🙂

Related posts

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.