Дин Леффингуэлл, Дон Уидриг

Book Cover: Принципы работы с требованиями к программному обеспечению. Унифицированный подход

Книга присвячена питанням формування вимог і роботі з ними при розробці складних систем програмного забезпечення. Недостатня увага до цього аспекту розробки ПЗ може призвести до перевищення витрат, затягування термінів виконання або навіть повної невдачі проекту.
▪Автори пропонують методи, які добре зарекомендували себе. Це методи виявлення, документування, реалізації та тестування вимог, використовуючи для опису як прецеденти, так і більш традиційні методи. Особлива увага приділяється розумінню потреб користувачів, визначенню масштабу проекту і опрацювання змін.
Всі етапи у книзі ілюструються обговоренням повномасштабного робочого прикладу.
▪Книга призначена для всіх учасників проекту - як членів команди розробників, так і користувачів або замовників.
▪Її завдання - допомогти створити в рамках відведеного часу і бюджету високоякісну систему програмного забезпечення, що задовольняє реальні потреби клієнтів.

Стив Макконнелл

Book Cover: Сколько стоит программный проект

     Автор цієї книги є також автором всесвітньо відомого бестселера «Совершенный код». На відміну від книг, що опираються виключно на неточні методи (включаючи економічно невигідні в більшості випадків безперервні цикли зворотного зв'язку і жорстке моделювання), в цьому унікальному виданні пропонується перевірений, зручний і реалістичний підхід до оцінки витрат на розробку програмних продуктів.  

        Книга «Сколько стоит програмный проект» трохи складна в розумінні, призначена для дуже вузького кола фахівців, призначена керівникам і технічним фахівцям малих і середніх девелоперських компаній. З іншої сторони представлена тут IT є прекрасним плацдармом для висококласного фахівця проектного менеджменту чи бізнес аналізу.

       Робочі методики оцінки вартості програмних продуктів у книзі багаті цікавою статистичною інформацією, графіками, науковими викладками. Так Стів Макконнелл у своїй традиційно-суховатій, але надзвичайно інформативній манері розповідає про величезну кількість аспектів оцінки програмного забезпечення. Емпіричні правила, методи, процедури, математичні формули та навіть політичні поради щодо проведення переговорів — тут є все для того, щоб отримати хоч і не вичерпну, але дуже насичену розуміння процесу оцінки.

       Підсумок, книгу «Сколько стоит програмный проект» мало прочитати, її потрібно вдумливо вивчати. Викладеного матеріалу вистачить для скрупульозного вивчення на пів року, то точно.

Увага! Книга доступна завантажити «Сколько стоит програмный проект» безкоштовно під обкладинкою.