Book Cover: Google hacking  for penetration

Книга англійською мовою. «Google hacking for penetration» це продовження уроків кібер захисту інтернет ресурсів від хакерських атак, написане Джонні Лонга. «Google hacking for penetration» розповідає, як саме знаходити конфіденційну інформацію у Google – одній із найпопулярніших пошукових систем у світі.

У книзі в доступній читачу формі описано, наскільки потужні у Гугл можливості – при умові правильно заданого пошукового запиту можна відшукати конфіденційну інформацію, доступну лише системним адміністраторам і спеціалістам з безпеки певних організацій.

Читаючи «Google hacking for penetration» користувач дізнається, як правильно використовувати оператори пошукової системи для оперативного пошуку потрібної інформації, як використовувати кеш для анонімного перегляду сайтів. Також автор наглядно демонструє, як саме хакери використовують інструменти Гугл для збору конфіденційних даних, та як саме можна відстежувати веб сервери.

Отже, книга «Google hacking for penetration» стане настільною для тих, хто прагне використовувати можливості пошукової системи на повну.

Genres:

Увага! Посилання, за яким можна завантажити книгу «Google hacking for penetration» доступне під обкладинкою.

Johnny Long

Book Cover: Google Hacking for Penetration  Testers

Книга англійською мовою. Однак, не зважаючи на дещо буржуазну манеру подання інформації, котра характерна для Джонні Лонга, «Google Hacking for Penetration Testers» легко сприймається читачами із різних країн світу. Книга розкриває можливості Гугл, найпопулярнішої пошукової системі, для хакерів, мета яких – неправомірні дії на веб ресурсах.

У «Google Hacking for Penetration Testers» доступно розповідає адміністраторам Інтернет ресурсів, як саме хакери використовують розширений функціонал пошукової системи для чергової атаки. Також у ній містяться рекомендації, які саме програми слід використовувати людям, котрі забезпечують веб безпеку, щоб переконатися у захищеності конкретного сайту від несанкціонованого доступу.

Читачі дізнаються, як саме використовувати Google для виявлення порталів входу, як виконувати сканування портів та відбитків пальців на Інтернет серверах. У «Google Hacking for Penetration Testers» доступно викладено, як правильно захищати віртуальну інформацію клієнтів від кібер зловмисників.

Отже, книга «Google Hacking for Penetration Testers» Джонні Лонга попередньо була розрахована на вузьку аудиторію – працівників ІТ-сфери. Однак, завдяки манері подачі інформації, це видання швидко здобуло популярність серед звичайних людей, котрі прагнуть самовдосконалення.

Genres:

Увага! Завантажити книгу «Google Hacking for Penetration Testers» мовою оригіналу можна натиснувши на обкладинку.